10 сильних цитат Володимира Зеленського, які надихають

До дня народження президента України

Сьогодні своє 45-річчя відзначає Володимир Зеленський — шостий президент України, який увійде в історію як той, хто очолив країну в найбуремніші часи. Від початку повномасштабного вторгнення своїми діями він досяг неймовірної підтримки серед громадян України, а також здобув повагу багатьох світових лідерів.

Володимир Зеленський у 2022 році та на початку 2023-го виступав перед Європарламентом і Конгресом США, на саміті G20 і церемонії відкриття Каннського кінофестивалю, на економічному форумі в Давосі та щодня перед мільйонами українців. Тож ми зібрали для вас 10 сильних цитат президента України, які надихають.

Володимир Зеленський

«Я не політик. Я просто людина, яка прийшла зламати цю систему».

«Я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень і портретів. Бо президент — не ікона, не ідол, президент — це не портрет. Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться в очі їм».

«Коли нас недооцінюють — усе це додає нам адреналіну, рішучості та сили для потужного економічного стрибка».

«Не ми почали цю війну, але нам цю війну закінчувати».

Володимир Зеленський

«Наша зброя — це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати».

«Мені потрібна зброя, а не поїздка».

«Ми довели свою силу... Доведіть, що ви разом із нами... Доведіть, що ви справді європейці. Тоді життя переможе смерть, а світло — темряву».

Володимир Зеленський

«Перша світова війна забрала мільйони життів. Друга світова війна забрала десятки мільйонів із них. Третьої світової війни не буде. Це не трилогія… Війна в Україні ще не закінчилася, але ситуація змінюється, і вже ясно, хто переможе… Ми зробимо це разом із усім вільним світом, і я сподіваюся, що всі ви будете з нами у день нашої перемоги».

«Ваші гроші — це не благодійність. Це інвестиція у глобальну безпеку та демократію, до якої ми ставимося найвідповідальніше».

«Нехай цей прапор буде у вас, пані та панове! Цей прапор символізує те, що ми переможемо в цій війні. Ми стоїмо, ми боремось і ми виграємо. Бо ми — разом. Україна, Америка й увесь вільний світ».


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали