15 цитат Олени Зеленської

Влучні слова

6 лютого Олена Зеленська святкує свій 45-й день народження. З початку повномасштабного вторгнення перша леді України активно долучається до комунікації зі світовою громадськістю, щоб привернути увагу до війни в Україні. Вона продовжує займатися нагальними питаннями, що спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від російської агресії.

У зоні її відповідальності ментальне здоров’я, інклюзивність та допомога дітям. Зокрема, у минулому році Олена Зеленська заснувала від свого імені благодійну фундацію, яка працює у трьох напрямках: медицина — протезування, психологічна допомога, гранти, відбудова лікарень, стипендії, проєкти; освіта — гранти на навчання, стипендіальні програми, відбудова шкіл та закладів дошкільної освіти; гуманітарна допомога — продуктові набори, гігієна, ліки, вирішення побутово-житлових проблем.

В арсеналі навичок першої леді знаходиться ще одна вагома зброя — слово. Своїми промовами Олена Зеленська спонукає замислитися, розчулює та зміцнює стійкість української нації. На честь дня народження дружини президента згадуємо її влучні цитати.

«Добре усвідомлюю, що доля надала мені шанс докладати зусиль для розв’язання питань, який просто не маю права програти».

«Рівень повноважень першої леді — це не питання гендеру, а головним чином інституційне».

«Як мати хочу, щоби мої діти були, звичайно, здорові, виросли хорошими людьми та знайшли справу свого життя».

«Людська психіка завжди хоче захищатися від того, що травмує. Але відгородитися від війни в сучасному світі не можна. Світ просто не має стін від цього».

«Інформаційний фронт — також мій напрям роботи. Я намагаюся доносити правду про війну в Україні через звернення, інтерв’ю, через концерти в Європі на підтримку України».

«Я вже якось казала — ТАКОЇ уваги через трагедію мого народу я точно не хотіла. І не сприймаю її як увагу до себе. Мені хочеться думати, що це увага до України, тому намагаюся виражати саме її потреби і біль».

«Я б сказала, феномен української жінки полягає в тому, що вона на всіх фронтах, не тільки на суто воєнному. У нас взагалі дуже «жіноча» країна — жінки домінують у багатьох сферах: від медицини до освіти, на багатьох державних службах».

«Головне — свідчити правду і тільки правду».

«"Не все так однозначно" — ось ознака того, що ваш співрозмовник підхопив цей "російський вірус"».

«Сміливість — це не означає "не боятися". Бо людина не робот. Сміливість — робити свою справу на своєму місці».

«Прошу світ не ставитися до цієї війни як до такої, що відбувається десь за міцною сусідньою стіною. У світі немає стін. Та й ракети їх легко пробивають».

«Я дуже сподіваюся, що ми проживемо багато років у мирній і вільній країні. Нині життя в Україні здається далеким від цього. Найстрашніше, що син усім каже, що хоче стати військовим».

«Я постійно наводжу простий приклад: ось до вашого будинку увірвався злочинець, він усе навколо нищить, вбиває ваших рідних, тероризує, ви живете в страху, пручаєтеся. А потім хтось вам пропонує: зупинімося, поговоріть із ним, віддайте йому вітальню, а самі живіть у просторі, який залишився. Мені здається, це нонсенс».

«Часом буває дуже складно, але потім знаходяться якісь нові емоції, що допомагають нам втриматися».

«Коли я виступаю на публіці, я завжди говорю від чистого серця і тому мені легко. Я не маніпулюю. Я не граю роль. Я говорю тільки ті речі, в які я вірю».


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали