«Яке це щастя — жити поруч зі спорідненими людьми»

Блогерка та фахівчиня з нерухомості Тетяна Губенко розповіла, за якими критеріями вона визначила ідеальну квартиру

Таня Губенко — дівчина, для якої, здається, немає нічого неможливого. Запустити єдиний у країні курс про те, як безпечно купувати квартири, керувати яхтою, багато подорожувати та знаходити час на спілкування з близькими — легко! Вона переконана: нерухомість — це надійна інвестиція, тому сама є власницею чотирьох квартир. Одна з них розташована в Новопечерських Липках. Таня розповіла, чим це житло унікальне та яка неймовірна історія кохання пов’язана з цим кварталом.

Бути чесною та не зупинятися

«Я веду активний спосіб життя, тому сидіти на одному місці — це точно не про мене. Упродовж дня я намагаюся чергувати активності, хоча й більшу частину часу займає робота. Однак трапляється, що можу за кілька годин зібратися й поїхати в інше місто, просто щоб змінити обстановку.

До того, як я почала займатися своєю справою, мені довелося попрацювати в різних сферах. Наприклад, займалася виробництвом речей із пряжі та квітковим магазином. У мене завжди було багато ідей, які я сміливо втілювала. Вважаю, що головне не те, як швидко ти рухаєшся, а те, що ти не зупиняєшся. У роботі в мене завжди був основний принцип: бути чесною — перед собою та оточенням.

У вільний час люблю навчатися нового: нині опановую керування яхтою, а згодом хочу отримати ліцензію пілота. Обожнюю водні види спорту та сноуборд. Менш активний відпочинок мені також до душі — вечорами часто збираємося з друзями пограти в настільні ігри або ходимо до квест-кімнат».

Батьківщина-Мати за вікном

«Буває й так, що я обираю просто залишитися відпочивати вдома. Для мене важливо, щоб мій дім був світлим, з якісних матеріалів та зі зручною інфраструктурою навколо. І щоб оточення було наповнене позитивною енергетикою. Це притаманно всім моїм квартирам, нині в мене їх чотири. Однак квартира в Новопечерських Липках відрізняється від усіх насамперед краєвидом. Моя квартира — на верхньому поверсі з панорамними вікнами, з яких видно Київ, як на долоні. Побачити з вікна квартири монумент Батьківщина-Мати й ботанічний сад — мало який дім може таким похвалитися.

На території Нових Липок є все необхідне, щоб мені було комфортно: заклади зі смачною їжею, затишні кав’ярні, в яких можна проводити зустрічі або працювати, а також місця, де гуляєш із собакою та просто дихаєш свіжим повітрям. Важливо, що тут є цілодобовий магазин, аптека й банкомат — на випадок, коли щось терміново знадобиться, — великий фітнес-зал і салон краси. Ну і куди ж без хорошого винного магазину!

Моя діяльність тісно пов’язана з нерухомістю, тому я оцінюю квартири не лише як людина, яка там мешкає, але й як фахівчиня в цій сфері.

Окрім того, що квартири в Новопечерських Липках безпечні та якісні, вони мають ще й високу ліквідність. Це житло завжди просто здати та вигідно продати. Квартири добре та стабільно зростають у ціні. Тут є все необхідне для максимально комфортного життя».

Історія кохання, народжена у Новолипках

«У цьому житловому кварталі живе дуже багато моїх знайомих. Хтось уже купив  квартиру, хтось ще орендує. Вже тут я познайомилася з дівчиною, яка стала моєю подругою, тепер ми разом гуляємо із собаками. Це кайф — коли так легко знаходити споріднених духом людей.

Із Новолипками пов’язана неймовірна романтична історія. Років п’ять тому я запросила із собою подругу на захід, який влаштовував житловий квартал. Вона познайомилася з хлопцем, який жив у Новопечерських Липках, і теж прийшов на це свято. А рік тому вони одружилися.

Для мене дім — це той простір, в якому я можу відпочити душею, де навколо так багато хороших знайомих, а територія чиста й затишна. Я люблю тут гуляти, знайомитися з сусідами та дружити з ними. Мені тут комфортно, адже концепція Новолипок — це не будинки, це — люди».

 

 


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы