15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

3 ИСТОРИИ ПРО ОТНОШЕНИЯ УКРАИНОК С ИНОСТРАНЦАМИ...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

ПЛАНЫ НА ЛЕТО: ОТПРАВЛЯЕМСЯ В ЛАГЕРЬ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ...

10 BEAUTY-СОВЕТОВ ОТ ЗВЕЗДНОГО ВИЗАЖИСТА ЛИЗЫ...

«Зараз я собі подобаюся більше, ніж будь-коли», — Василіса Фролова розповіла, як свої мінуси перетворила на плюси

Телеведуча розповіла, яку роль у цьому відіграла її мама

Рейтинг статьи / 0
5 5 10

Погодьтеся: «бути собою» — нелегко. Багато хто експлуатує це поняття, маючи на увазі таку собі напускну впевненість. І здається, що стратегія працює, але до того моменту, доки подруга не виставить в Instagram спільне фото, не узгодивши його з вами. І тоді будь-яке «прийняття» та «сміливість бути собою» летять під три чорти: «Оу, та в мене тут три підборіддя! А де моя талія?». Перелік невдоволення можна продовжувати до безкінечності. Звісно, ніхто не заперечує важливість спорту чи здорового харчування. Однак жити в дисгармонії з собою — варіант не з найкращих. Ви — це ви! З усіма сантиметрами, родимками і горбиками. І себе треба любити. У цьому переконана команда бренду brabrabra, в білизні якого жінка будь-якого віку з будь-якими параметрами почувається королевою. Нову колекцію вже встигла оцінити телеведуча Василіса Фролова, яка напередодні Дня матері зазирнула до студії brabrabra разом зі своєю мамою Ольгою.

Телезірка зізналася нам, що в дитинстві дуже комплексувала через свою зовнішність, однак саме мама допомогла їй прийняти і полюбити себе.

«Я дуже страждала в школі: була недоладною і найвищою в класі. Звичайна історія. Але саме завдяки мамі я звільнилася від комплексів. Ні, вона не сюсюкалася зі мною і не робила зайвих компліментів. Вона просто організувала мені фотосесію з нашим сусідом-фотографом.

Скажу відверто: якби мені Ігор сам це запропонував, я ні за що б не погодилася! Так, без сміху дивитися на ці фото я не могла: адже купальник мені затягували прищіпками. Однак тоді я зрозуміла, що, напевно, можу бути красивою», — згадує Василіса.

Ольга зізналася, що донька теж допомогла їй віднайти себе.

«Я мала дати їй все, що знаю про життя. Але саме вона навчила мене знаходити правильні слова; відчувати, коли можна бути смішною, а коли серйозною; навчила захищати її, але не порівнювати з іншими. І я з легкістю змогла відпустити свою дитину в доросле життя. Адже найвища розкіш — дозволити собі бути собою», — говорить Ольга.

Вона розповіла, що зовсім не ностальгує за своєю молодістю: «Плин життя зупинити неможливо. Багато хто сумує за роками, коли вони були молоді та красиві. Але я саме зараз почуваюся набагато красивішою й впевненішою, ніж будь-коли».Василіса теж зізналася, що вік іде їй тільки на користь.

«Мені подобається дорослішати. Раніше я цього, на жаль, не розуміла. Зараз я собі набагато більше подобаюся, ніж будь-коли», — поділилася телеведуча.

Команда brabrabra розділяє погляди Василіси та Ольги: гармонія з собою має бути в пріоритеті. Дуже важливо пишатися своїми перевагами та з розумінням ставитися до маленьких недоліків, приймати себе безкомпромісно у будь-якому віці. Як із комфорту починається щасливе життя, так зі зручної білизни починається вдалий день. Не потрібне тривале планування, щоб обрати зручний стильний комплект собі чи своїй мамі. Напередодні міжнародного свята зазирність до студії білизни із найріднішою у світі людиною — команда brabrabra підготувала подарунки для справжніх дівчат та їх люблячих мам.