Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Від моделі до військового: як чоловіки з модної сфери стали на захист України

Історії Лева Улесова, Назара Грабара та Сергія Какули

Сьогодні захищати Україну — це не лише обов’язок, а й поклик серця. Від початку російського вторгнення на нашу територію до військових частин вишикувалися довгі черги з добровольців, які бажали долучитися до боротьби з окупантами. До лав ЗСУ чи ТрО йшли як люди з військовим минулим, так і ті, чия робота ніколи не була пов’язана з війною: програмісти, фермери, менеджери, фотографи, дизайнери, водії та інші. Не стали винятком і чоловіки-моделі. У мирний час їхні фото з’являлися на сторінках журналів та лукбуків, а зараз у соціальних мережах вони позують у військовій формі та зі зброєю в руках.

Героями нашого матеріалу стали модель, танцівник, блогер та актор Назар Грабар із Дніпропетровщини, модель Лев Улесов із Броварів та модель Сергій Какула родом зі Львівщини. Ми поговорили із чоловіками та дізналися, яким стало їхнє життя під час війни, чи стикалися вони зі стереотипами, пов’язаними зі своєю професією, та чому вирішили піти до армії.

Назар Грабар

До війни Назар працював моделлю, актором та блогером. Він успішно будував кар’єру в розважальній індустрії та розвивав власний блог. Наразі його сторінка в Instagram налічує 110 тисяч підписників, а в TikTok — понад 243 тисячі. Від початку війни він долучився до ЗСУ.

Про рішення піти на війну: я ніколи в житті не хотів «іти на війну». Якщо і є пекло на землі, то це однозначно війна. І найстрашніше те, що люди її самі починають. Спочатку я допомагав розселяти біженців, розвантажував гуманітарні фури та возив людей до кордону. Але коли побачив, які звірства чинять ці «визволителі» — вбивства мирних жителів, зґвалтування, просто не міг більше залишатися осторонь. 

@nazargrabar #fakegun #prayforukraine ♬ оригінальний звук - @S҈t҈a҈i҈e҈t҈s҈k҈a҈

Про зміни в житті: думаю, що від початку війни життя в усіх змінилося. Я давно звик до змін і ніколи не задирав носа й не звикав до якогось особливого життя, незважаючи на мою професію. Я з власного досвіду знаю, що життя може змінитися в одну секунду. Я просто любив те, що роблю, і робив те, що люблю. Усе просто.

Легко щось змінити, коли ти не тримаєшся за минуле, приймаєш нову реальність і вчишся в ній жити. Допомагає фокусування на цілях та завданнях. Плюсом було і те, що я багато часу приділяв спорту, тому моє тіло було підготовлене до навантажень.

Про хейт: давно не звертаю увагу на хейт. Хейтери — це люди, яких шкода. Хейт може зачепити, якщо в тебе величезне его, а якщо ти в душі простий хлопець, то тобі байдуже на такі речі.

@nazargrabar #fakegun #ukraine ♬ original sound - Ali Moon

Про колег: конкретно я не зустрічався з хлопцями з індустрії, але знаю, що багато моїх друзів пішли до ЗСУ та ТрО. Я пишаюся ними, вони вкотре підтверджують той факт, що нашу націю не перемогти.

Про ставлення до війни: війна — це завжди горе! Вона може асоціюватися тільки із цим. Я щиро хочу вберегти людей від цього жаху і бути на захисті нашого народу.

Після перемоги: святкувати перемогу я планую, сидячи на терасі чи в парку і дивлячись, як люди гуляють у мирному місті. Тоді я буду найщасливішою людиною в світі.

Лев Улесов

Лев Улесов — один з популярних чоловіків-моделей в Україні та за її межами. Брав участь у показах таких відомих брендів, як Prada, Givenchy, Hugo Boss та інші, а його фото можна було побачити в кампейнах та глянцевих журналах. Зараз Лев допомагає як парамедик.

thebandmanagement.com

Про рішення піти на війну: я пішов на війну, бо це мій обов’язок як чоловіка. Я маю захищати свою сім’ю та домівку.

Про зміни в житті: мені неважко було змінити життя. Складнощі з адаптацією виникли лише в перший тиждень.

Про хейт: із хейтом я не стикався. Думаю, зараз не той час, щоб займатися такою дурістю.

Instagram: @kapamelb

Про колег: нікого з колег з модної індустрії ще не зустрічав.

Про обов’язки на війні: я виконую накази командирів, займаюся медичним налаштуванням між позиціями і постачанням ліків, а також евакуацією та надаю першу допомогу.

Instagram: @kapamelb

Про ставлення до війни: для мене ця війна є поворотним моментом для народу України. Зараз лише від нас залежить, наскільки ми готові до змін.

Після перемоги: після перемоги я хочу побачити всіх знайомих та рідних живими. А ще нарешті мати змогу спати стільки, скільки захочу.

Instagram: @kapamelb

Сергій Какула

Сергій Какула також активно розвивався як модель, працював з такими брендами, як Lacoste, Riot Division, Ruslan Baginskiy, Stone Island, Saucony та іншими. З початком війни Сергій вирішив захищати рідну країну.

Instagram: @sergiykakula

Про рішення піти на війну: на війну я вирішив піти, тому що мені важко було дивитися новини і сидіти, знаючи, що я нічого не роблю.

Як переживали рідні: мама з дружиною сильно переживали. Друзі підтримували.

Про рішення піти на війну: я насправді простий хлопець, виріс у селі на Львівщині, і багато моїх друзів і знайомих були в АТО. Тому, коли почалася повномасштабна війна, я вважав своїм обов’язком захищати рідних і близьких.

Instagram: @sergiykakula

Про колег: із хлопцями моєї професії я не стикався. Не зустрічав під час служби жодного. Люди, навпаки, дуже дивувалися, як я з такою професією наважився піти в армію в такий час.

Про обов’язки на війні: наразі я у складі Національної гвардії, перед цим я не проходив службу в армії, і нас таких більшість там, де я зараз перебуваю. Ми були на стрільбищах, а зараз відпрацьовуємо військову тактику, мову жестів, пересування і тому подібне. Зараз ми охороняємо стратегічні об’єкти, однак є можливість, що в недалекому майбутньому нас перекинуть ближче до лінії фронту, однак це ще достеменно невідомо.

Instagram: @sergiykakula

Про ставлення до війни: мені важко приймати те, що гинуть невинні люди, тому ми мусимо давати гідну відсіч.

Після перемоги: в першу чергу обійму своїх рідних і скажу, як я їх люблю, але чи святкуватиму — не знаю, тому що важко святкувати, коли стільки людей втратили своїх батьків, друзів, дітей і рідних.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали