УКРАЇНЦІ ПРО УКРАЇНУ

ЖЕНЯ КОТ: "Я ВЫШЕЛ ЗА КУЛИСЫ И УВИДЕЛ, ЧТО У МЕНЯ...

SAVE THE DATE:СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ...

ЧИСТЫЙ СЕКС: ТИНА КАРОЛЬ СОБЛАЗНЯЕТ ДВУХ МУЖЧИН...

FORBES НАЗВАЛ САМОГО ВЫСОКООПЛАЧИВАЕМОГО...

Українці про Україну: Яніна Соколова

Напередодні Дня незалежності ELLE проводить масштабний проект: відомі українці розповідають про улюблені місця, видатних людей, мрії та плани, пов’язані з Україною. Сьогоднішня героїня — телеведуча Яніна Соколова.

Українці про Україну: Яніна Соколова

Україна — це...

Україна — це смачний, нестандартний, інколи пряний, інколи зі щавлем борщ, який має так багато різних інгредієнтів і варіантів приготування, що нам може позаздрити будь-яка світова перша страва.

Ми вільні у виборі, але слабкі у відповідальності обирати. Втім, вірю, що це справа часу.

За що Ви любите свою країну?

За те, що вона навчила мене цінувати життя і людей. Я об’їздила пів світу, але, повертаючись, відчуваю, що любов до країни ніколи не поставить переді мною питання еміграції. Я щаслива тільки тут.

Кого Ви вважаєте головним українцем в історії? Хто з них Вас надихає?

Військові. Це герої нашого часу, про яких я постійно розповідаю своїм синам. Поки ти спав, вони робили максимум для того, щоб ти прокинувся у спокої. Завдяки військовим ви зараз спокійно читаєте цей текст.

Про яку Україну Ви мрієте?

Про незалежну. Від впливу заходу і сходу. Про ту, в якій громадяни будуть думати про майбутнє своїх дітей, а не про ковбасу по п’ятницях.

Українці про Україну: Яніна Соколова

Чим українським Ви по-справжньому пишаєтесь?

Оу, тут цілий список всього. Вам забракне шпальт, щоби я все перерахувала. Природа, література, пісні, мова, найсмачніші кавуни й картопля, найталановитіші дизайнери і найкмітливіші архітектори та IT-фахівці. Однак найбільше пишаюся людьми. Вони дуже різні, але більшість — із відкритою душею й гарячим серцем.

Ваше улюблене місце в Україні: чим воно для Вас дороге?

Я обожнюю Карпати й Одеську область. У нас у липні були зйомки фільму «Я, Ніна» на Санжейці під Одесою, там неймовірна краса. Піщані породи, степ і море. Про Карпати і їхні стрімкі ріки й гори знають абсолютно всі. Тут місце сили й духу.

Як, на Ваш погляд, змінилась Україна і українці за 28 років незалежності?

Завдяки двом революціям Україна отримала дуже міцне громадянське суспільство, здатне контролювати владу. Це найбільше досягнення.

Яке, на ваш погляд, головне досягнення України за останній рік?

За останній рік ми здобули неоціненний досвід. Досвід обрання в президенти й у ВР абсолютно нових людей, без досвіду, а інколи й без освіти. Я вірю в те, що цей досвід подарує нам врешті розуміння, що таке відповідальність. І якими мають бути ті, хто зробить Україну процвітаючою і самостійною по-справжньому. Вірю, що за 10 років саме такою вона й буде.

Женя Кот: "Я вышел за кулисы и увидел, что у меня вместо кистей два теннисных шарика"

Save the date:стала известна дата проведения Elle Active Forum 2019

Українці про Україну: Валерія Гузема