АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

ФОТО ДНЯ: МЕЛАНИЯ ТРАМП ЗАЖГЛА РОЖДЕСТВЕНСКУЮ...

A LITTLE PARTY: КАТЯ СІЛЬЧЕНКО ТА АЛІНА...

КАК ПОЧИСТИТЬ ПУХОВИК: СОВЕТУЮТ ПРОФЕССИОНАЛЫ...

Українці про Україну: Руслан Багінський

Напередодні Дня незалежності ELLE проводить масштабний проект: відомі українці розповідають про улюблені місця, видатних людей, мрії та плани, пов’язані з Україною. Сьогоднішній герой — дизайнер Руслан Багінський.

Україна – це…

Моє місце сили. Я багато подорожую, але дуже люблю повертатися додому. Мені подобається, як змінюється наша країна і стає справжньою європейською державою. І я хочу бути частиною цих змін.

Кого Ви вважаєте головним українцем в історії. Хто з них Вас надихає?

Не можливо назвати когось одного, адже так багато українців, які змінили історію і вражають світ сьогодні. Я особисто захоплюсь Казимиром Малевичем, Сержем Лифарем, Соломією Крушельницькою, Олександром Довженком, В'ячеславом Чорноволом … але це лише декілька імен.

Про яку Україну Ви мрієте?

Мрію про сучасну прогресивну країну, сильну, незалежну і демократичну. Де кожна людина почуватиме себе гідною і ніколи не боятиметься виражати свої думки. Думаю, це спільна мрія українців і ми рухаємося до її втілення.

Ваше люблена місце в Україні: чим воно для Вас дороге?

Я виріс у Львові і він назавжди залишиться моїм улюбленим містом. Люблю туди повертатись, приїжджати з друзями. Там я відпочиваю, відновлююсь і набираюся сил.

Як, на Ваш погляд, змінилась Україна й українці за 28 років незалежності?

За 28 років з'явилося багато можливостей. Ми подорожуємо, вчимо мови, українські підприємці створюють міжнародні компанії, а дизайнери показують колекції в Нью-Йорку й Парижі. Покоління, яке виросло за часів незалежності, — це частина глобальної спільноти, вони зійдуть за своїх у будь-якій точці світу, але більшість робить вибір на користь України. Це країна можливостей, і саме тут ми бачимо майбутнє.

 

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

Львов-Берлин: поезд со стыковкой в Перемышле начнет курсировать ежедневно

За кулисами: как Руслан Багинский готовился к своей первой кутюрной неделе моды