Таємниці сімейного бізнесу і продукти-фаворити дівчат із SISTERS: інтерв'ю із засновницями Оксаною та Ілоною

Про улюблені beauty-засоби та парфуми, суперсилу для бізнесу та додаток SISTERS для всіх адептів якісного догляду

Спостерігати за успішним бізнесом в індустрії краси з боку завжди дуже цікаво. Але ще цікавіше дізнатися нюанси внутрішньої екосистеми, секрети успішного управління та масштабування зсередини. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька поспілкувалася із засновницями SISTERS Оксаною та Ілоною про улюблені beauty-засоби та парфуми, суперсилу для бізнесу та додаток SISTERS для всіх адептів якісного догляду, де можна знайти абсолютно все для створення ідеальної шкіри та волосся.

SISTERS вже понад вісім (!) років — це місце beauty-опори, де зібрано топові світові бренди косметики по догляду за волоссям, обличчям і тілом.

Спільне бажання двох сестер — Оксани та Ілони, мати здорове волосся і шкіру, поступово привело до запуску бізнесу. Їхня суперсила — якісна консультація та персоналізований підбір догляду індивідуально для кожного клієнта. В онлайн-бутіку консультують експерти по догляду з а волоссям, обличчям і тілом, адже косметика — це вияв турботи про себе.

Своїм прикладом сестри хочуть надихнути жінок та нагадати, що бути у себе в пріоритеті — це не про егоїзм, а про здорові стосунки із собою, а догляд з а собою — це невідʼємна частина ментального здоровʼя, яке потрібно берегти кожній.

Бізнесмени часто говорять про «золоте правило» ведення справ: не працювати разом із родичами. Чи виникали у вас складнощі в цьому питанні?                                                                                      

В нас є особливий зв’язок і ми часто думаємо про те, як добре, що ми не одна, а нас двоє. Наш спільний бізнес двох сестер — це не про конкуренцію, не про те, щоб комусь щось довести, а навпаки — про підтримку, про спільні цінності та про любов одна до одної та до нашої спільної справи. Ми починали бізнес разом, проходили різні етапи. Але ми точно є прикладом того партнерства, яке заперечує це «золоте правило» про ведення справ із кимось з родичів. Ми давно не сперечаємося та не конфліктуємо, ми вміємо слухати та чути одна одну, ми знаємо в який момент потрібно підтримати, а в який — прийти на допомогу. Якраз в цьому особливому зв’язку між нами — наша сила! 

У чому фішка вашого YouTube-проєкту і чому він буде корисний кожній дівчині?

На нашому YouTube ми справжні, такі як є. Без масок та прикрас. Ми щиро та чесно розповідаємо про те, як починалася наша справа. Що спочатку це був бізнес у валізі, який згодом переріс до тих масштабів, про які ви знаєте зараз. Також на каналі є випуски про кожну із нас, після перегляду яких, ви точно будете знати про всі наші суперсили та про етап, коли роз’єдналися та скільки проіснував «SISTERS без сестри». В цих випусках, до речі, ми беремо одна в одної інтерв’ю. Також, ми знімаємо Влоги із наших подорожей та показуємо наше життя таким, як воно є. І ще, зовсім нещодавно на нашому каналі вийшов новий формат, який називається «Сьогодні троє!». У ці випуски ми запрошуємо гостей, з якими обговорюємо цікаві та актуальні теми, а ще — завжди отримуємо від них ексклюзив. 

Наш канал про бізнес, мотивацію, власну справу, про стосунки, сім’ю. Ми завжди обговорюємо багато корисних ідей та ділимося власними інсайтами. Ну і звісно, нагадуємо кожному та кожній, що завжди потрібно бути у себе в пріоритеті. А ще, активним коментаторам та підписникам нашого каналу ми систематично робимо подарунки. 

Розкажіть докладніше про ваш beauty-застосунок. Як він покращує користувацький досвід і спрощує вибір косметики?

Beauty-застосунок SISTERS — це ваша beauty-опора в один клік. По суті, це один з перших багатофункціональних beauty-застосунків в Україні. Аналога просто не існує, бо жоден застосунок не було взято за зразок.

Він, як і своєю чергою наш сайт, зʼявився з гострої потреби — комунікувати з нашим клієнтом. Саме тому ми інтегрували в нього власний месенджер. Історія спілкування доступна користувачу постійно. Додаток вийшов дуже інтерактивним, із рухомим сплеш-екраном, beauty-словником, розділом замовлень та іншими корисними опціями, які суттєво полегшують життя всім мешканцям кам`яних джунглів.

У чому переваги додатка SISTERS:

  1. Чат з менеджерами, де ви можете поставити будь-яке запитання з приводу своїх замовлень або проконсультуватися;
  2. Beauty-словник з величезним переліком термінів; 
  3. Можливість оформити замовлення з різних складів; 
  4. І звичайно, головний плюс  — дуже простий доступ до SISTERS  в один клік.

Бліц з Оксаною Бішко

1. Назвіть ваш люблений парфум.

L`homme від Maison Francis Kurkdjian.

2.  Три улюблені засоби з асортименту SISTERS.

1. Незмивний зміцнювальний термозахисний засіб Bjorn Axen.

2. Масло бабасу для волосся Curlychyll.

3. Живильна маска для шкіри голови з маслом авокадо Rated Green.

3. Улюблений бренд з дистрибуції та чому саме він?

Улюблений бренд дистрибуції  — бренд Bjorn Axen. Мені дуже подобається їх філософія, незворушна підтримка України, а також головне  — результативність, простота використання та ефективність абсолютно всіх продуктів. Стриманий, але водночас стильний та красивий дизайн флаконів — то особлива любов. Засновники  — до речі, неймовірно харизматичні, сильні чоловіки, постійно розвивають бренд: створюють нові продукти, формати, об’єми. Давня королівська історія створює навколо цього бренду особливу ауру.

4. Мій день починається з ...

Мій день починається з обіймів та поцілунків із Данилом і Святославом (Посміхається).

5. Моя суперсила в...

Моя суперсила у моєму вмінні домовлятися, почутті гумору, простоті та глибині водночас. Також у мене дуже сильна інтуїція. Я завжди слідую своїм життєвим принципам, які неможливо похитнути або підкупити.

6. Який ви керівник?

Я справедливий та суворий керівник водночас. З іншого боку, я керівник, якій піклується про свою команду. В моїй команді мають бути тільки ті люди, для яких ця робота — мрія. В такому разі вони будуть цінувати свою посаду та на запитання «Ким ви себе бачите через п’ять років?», щиро відповідали, що частиною сім’ї SISTERS. Я керівник, який шукає в колектив амбітних, свідомих дівчат та хлопців. Я хочу знати, що можу покластися на кожну людину у своїй команді, та кожен в команді знає, що це взаємно.

7. Моя сестра для мене…

Сестра — мій надійний помічник і підтримка, бізнес-партнерка. Це людина, яка мене слухає і чує, може покритикувати та підтримати. Сестра  — це та частина мого життя, яка є для мене надійною опорою. Те, що ми можемо на одну ситуацію дивитись з двох сторін є однією з суперсил бренду SISTERS. Разом ми завжди двостороннього оцінюємо всі перспективи та шляхи нашого розвитку.

Бліц з Ілоною Сич

1. Назвіть ваш люблений парфум.

Blue Talisman від Ex Nihilo.

2.  Три улюблені засоби з асортименту SISTERS.

1. Термозахисний відновлювальний крем для волосся з маслом ши Rated green.

2. Незмивний розгладжувальний засіб для волосся MKS-ECO.

3. Гідрофільний шербет з інжиром I’m from.

3. Улюблений бренд з дистрибуції та чому саме він?

Rated green. Це наш перший бренд, який я обожнюю за яскравий дизайн, високоякісний склад та тисячі позитивних відгуків клієнтів.

4. Мій день починається з ...

В 6.30. Дивлюсь погоду в телефоні, збираюсь сама потім дітей, з недавнього часу годую кота, збираємось і кожен іде на «свою роботу». В нас діє важливе правило  — в будні ми наполегливо і багато працюємо, щоб якісно відпочивати на вихідних.

5. Моя суперсила в...

Моя суперсила у вмінні завжди знайти істину у всьому, розібратись глибоко, а потім пояснити це іншим.

6. Який ви керівник?

Я вимогливий керівник, тому що  сама віддають роботі на 200% і хочу збирати поруч з нами таких же вмотивованих і працелюбних людей, які так само захоплені справою.

7. Моя сестра для мене…

Моя сестра для мене —  рідна людина, друг, надійна людина, мій покращувач, мій фінансовий розбещувач (Посміхається).


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали