Секрети молодості та проблеми, які не здатна розв’язати пластична хірургія

Велике інтерв’ю з експерткою beauty-індустрії

Щоб дізнатись про beauty-тренди 2023 року, секрети молодості та проблеми, які не здатна розв’язати пластична хірургія, ELLE поспілкувався з експерткою з естетичної медицини з 20-річним досвідом Ольгою Компанієць.

Ви 20 років працюєте в галузі естетичної медицини. Ви — beauty-експерт, якого добре знають в Україні. Як віднайти баланс між втручаннями у природну зовнішність та бажанням удосконалити себе?  

В усьому має бути міра і природність. Я проти шаблонної краси, але я за вдосконалення себе у всіх напрямках і сферах. Якщо жінка має певний комплекс, який заважає їй повноцінно жити та почувати себе комфортно, на допомогу приходить пластична хірургія. 

Сьогодні естетична хірургія, косметологія, власне вся beauty-індустрія знаходиться на дуже високому рівні та допомагає вирішувати низку проблем, які неможливо вирішити іншим шляхом.

Потрібно пам’ятати, що якісно проведена пластична операція ніколи себе не видає і не впадає в очі, результат має бути гармонійним і абсолютно природнім. Тільки таке втручання можна вважати вдалим.

Як обрати дійсно обізнаного експерта естетичної медицини?

Бути експертом в естетичній медицині — це в першу чергу брати на себе відповідальність. А також:

Мати бездоганну репутацію й авторитет в даній галузі.

Мати великий досвід, тільки він формує експертність.

Знати галузь зсередини, а не з рекламних буклетів.

Знати найкращих фахівців у своїй спеціалізації по всьому світу, в ідеалі особисто, а не зі сторінок Instagram.

Знати сильні та слабкі сторони фахівців та реальний відсоток вдало проведених операцій, а також відсоток післяопераційних ускладнень, незадоволених пацієнтів, звернень за повторним втручанням.

Мати гарний естетичний смак і уяву.

Людина має бути порядною, чесною, самодостатньою і незалежною.

Ніколи не співпрацювати з хірургами чи іншими фахівцями beauty-індустрії й завжди діяти виключно в інтересах пацієнта.

Розкажіть про тренди естетичної медицини у 2023 році.

1. Сьогодні основний і головний тренд в естетичній медицині й косметології — це природність. А саме: здорове волосся, доглянута шкіра, підтягнуте спортивне тіло та гарна усмішка. Усе це не можливо без здорового способу життя та збалансованого харчування.

2. Турбота про своє фізичне і ментальне здоров’я.

3. Делікатні й виміряні втручання, які підкреслюють красу, а не вбивають її надмірністю і штучністю. Я впевнена — і мене це дуже тішить, що цей тренд з нами надовго.

У чому переваги пластичної хірургії перед іншими способами омолодження обличчя?

Пластична хірургія вирішує низку радикальних проблем, і дає результат, якого ніколи не дадуть жодні апаратні чи косметологічні заходи. Потрібно дуже виважено і відповідально підходити до цього питання, тому що з результатом вам жити й він повинен не просто влаштовувати, а радувати та робити щасливою, я вже не кажу про невдалі випадки, яких на жаль немало. І яких можна уникнути, вчасно звернувшись до beauty-експерта. Він має вирішити запит, з яким ви звернулись до пластичного хірурга.

Дуже важливий момент, про який потрібно памʼятати — жодна пластична операція на обличчі не працює над якістю вашої шкіри. Якість, щільність, зволоження — це вже косметологічні питання. Сьогодні є великий арсенал індивідуально підібраних заходів і методик для вирішення будь-якої потреби шкіри.

Також ніколи не можна недооцінювати грамотно підібраний домашній догляд. Пластична хірургія тісно повʼязана з косметологією, й одне без одного вони не працюють. Це в ідеалі, якщо ми говоримо про отримання найкращих результатів, така моя фахова думка.

У яких випадках ви відмовляєте пацієнтів від операцій?

1. Коли, зміни в зовнішності навʼязані пацієнту зовні й не є його особистим бажанням. Наприклад, мені усе подобається, але мій чоловік хоче, щоб я збільшила груди, змінила форму носа, очей…

2. Коли, пацієнт не знає, що він хоче. Такий пацієнт ніколи не буде задоволений результатом.

3. Коли, зміни в зовнішності не приведуть до очікуваного результату.

З якого віку можна робити естетичні втручання, спрямовані на омолодження, щоб вони були справді ефективні?

В цьому питанні я б радила орієнтуватися не на вік, а на прямі покази до більш радикальних методів. Ми всі різні та унікальні. Як приклад, очі в першу чергу видають вік. Комусь вже у 23-25 років показана нижня блефаропластика той випадок коли ми неозброєним оком бачимо грижі, які роблять обличчя втомленим і додають віку.  Або, навпаки, нависла верхня повіка (як правило, це генетика). А для когось і в 40 років немає показів до даного втручання.

 Поділіться своїми секретами краси та неймовірної зовнішності.

Найперше і найголовніше — це здоровий спосіб життя і збалансоване харчування;

Ранні пробудження і ранні відходи до сну;

Регулярні фізичні навантаження;

Повноцінний сон;

Регулярні чекапи;

Коригування мікроелементів та мінералів у організмі;

Косметичні процедури та правильно підібраний домашній догляд;

Робота над ментальним здоровʼям. Найкрасивіша жінка та, яка задоволена, реалізована, впевнена, кохана і любляча. Будь-яка краса меркне, якщо ви не сяєте з середини й у вас нещасливі очі.

Фотограф: Стефан Лісовський

Продюсерка проєкту: Олена Мусієвська

Стилістка: Євгенія Бакуменко

Візаж і волосся: Рената Шевцова

Ювелірний партер: Chopard


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали