Підтримує український бізнес, створює ікони для захисту ЗСУ та бере участь у благодійних аукціонах у Європі. Інтерв'ю з юристкою та художницею Кариною Комишною

Ексклюзивно на ELLE.UA

За час повномасштабної війни українці стали багатозадачними — багато хто кардинально змінив свою сферу діяльності, аби максимально ефективно наближувати перемогу. Переосмислила власний підхід до життя та професії й Карина Комишна, яка наразі поєднує юридичну діяльність, мистецтво, створення ікон-оберегів для ЗСУ й не тільки. Думками про зміни за час повномасштабної війни, роль національного права в майбутній перемозі України, мистецтво як зброю у боротьбі проти ворога й не тільки Карина поділилася ексклюзивно з ELLE.UA.

Про інтереси та професійну діяльність:

Моє зіркове життя почалося ще в третьому класі, коли я завоювала титул «Міс осінь». (Сміється.) Потім понад 10 років на сцені, в танцювальному ансамблі. Ці навички стали основою, коли я виборола свою особисту перемогу та здобула титул першої віце-міс «Україна-Всесвіт — 2017». Мені приємно підтримувати таку тенденцію й надалі, а особливо цінно, коли тебе обирають своїм обличчям всесвітньо відомі бренди ювелірних виробів.

Кожна сходинка в моєму житті приводить мене на новий рівень. Так само і зараз — друга вища освіта в напрямі «психологія» допомагає мені вивчати юриспруденцію, щоб стати висококваліфікованим адвокатом. У мене амбітні плани на життя та професійну реалізацію, тому зараз найважливіше для мене — це гармонійно поєднувати карʼєру і материнство.

Про зміни за час повномасштабної війни:

Я завжди кажу: «Бог не допустить випробувань, які були б вам не під силу». Тому я, як і всі українці, стала ще сильнішою. Моя віра міцна, і, скільки б труднощів нас не спіткало, важливо вірити у світле майбутнє та ніколи не опускати руки, не зупинятись в розвитку.

Про юридичну діяльність:

Краса — ще щоденна сумлінна праця над собою. Бути юристом — це про загострене почуття справедливості, високу відповідальність, про витримку у складних ситуаціях, про задоволення від пошуку нових, нестандартних рішень. Попри те що моя спеціальність — міжнародне право, я знайшла своє покликання в національному праві. Зараз всі зусилля направлені на підтримку бізнесу, його правовий супровід. Український бізнес — це основа економіки в такі часи, як зараз, тому я пишаюсь, що є частиною цієї складової.

Про мистецтво та створення ікон для воїнів ЗСУ:

На мою думку, мистецтво не має обмежень у сучасному світі. Кожна творча людина може зобразити чи відтворити в картині, пісні чи вірші свої емоції, відчуття, переживання. А от реалізувати себе в мистецтві та стати успішним в цій сфері — це вже потрібен талант. Кожен з нас зараз наближає перемогу як може. Картини, які я писала раніше, заряджені радістю і позитивом, вони приносять успіх своїм власникам у різних сферах життя. З початком повномасштабного вторгнення я відчула покликання створювати ікони саме для захисту наших воїнів, отримала благословення і згодом почала писати різні ікони та відправляти їх на фронт. Кожну ікону я заряджаю позитивом, а під час написання читаю молитви — таким чином створюється енергетичний захист того місця, де перебуває ікона.

Моє мистецтво направлене на мир, захист воїнів, а головне — на перемогу України.

Про відповідальність Росії:

Я вірю у справедливість, і, звичайно, Росія повинна відповісти за все те зло, що вона принесла на нашу землю. Зараз всі думки тільки про перемогу України, а відповідальність за вчинене країною-терористом обовʼязково наступить.

Про благодійність:

Я роблю добрі справи від чистого серця, тому намагаюсь це не афішувати. Але зараз я приходжу до того, що моя публічність може реалізовувати добрі справи у великих масштабах та допомагати якомога більшій кількості людей, а також мотивувати інших долучатись до благих справ. Але скромність, звичайно, теж прикрашає.

Про Україну після перемоги:

Всі, хто зробив свій вибір виборювати незалежність та перемогу, — справжні патріоти. Попереду велика робота та відповідальність. Нам потрібно стати прикладом та взірцем для всього світу для залучення майбутніх інвестицій та відбудови України. Я впевнена, що Україна буде ще кращою, ніж раніше, та обовʼязково переможе!

Команда:

Фото — Ніка Орлова

Стиліст — Євгенія Бакуменко

Ювелірний партнер — Bvlgari

Продюсерка проєкту — Олена Мусієвська

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали