Олена Мусієвська запустила амбітний проєкт у модній індустрії: PR-менеджерка розповіла, як він працює

В інтерв’ю для ELLE

Олена Мусієвська — бізнес-леді, політикиня та успішна українська PR-менеджерка. Упродовж років вона просувала бренди та особистостей. Тепер її діяльність переросла у щось значно більше — маркетингову агенцію Fashion Buro Agency.

Як працює новий проєкт і на який успіх налаштована його засновниця, читайте в інтерв’ю.

Протягом років вас знали як креативну особистість. Зараз ви вирішили створити власний бренд. Як прийшла ідея започаткувати Fashion Burо?  

Бізнес часто відкривають там, де це очевидно. Протягом багатьох років я працювала над популяризацією брендів, особистостей, над їхнім розвитком і публічністю. Мої роботи розміщені на сторінках найбільш популярних видань. Це все переросло у неймовірний масштаб — десятки людей звертаються за допомогою в розвитку їхніх проєктів. Тому ми вирішили створити велику компанію, яка «підірве» ринок модної індустрії та маркетингу. Fashion Buro Agency — це новий бренд у світі піару, який має дуже амбітну мету: щонайменше ми вже представлені в Європі, а далі — більше. Всіх секретів розкривати я не можу, але гарантую, що буде дуже багато нового та екстраординарного. 

Однак PR і маркетинг — це не нові галузі у бізнесі. Як ви хочете залучити власних клієнтів? 

Мої клієнти зі мною роками, вони бачать ефективний результат і якісно виконану роботу. Задоволений клієнт дорівнює поняттю «успішний бізнес». У будь-якій ніші завжди знайдеться хтось, хто «вже це зробив», але завжди є нестача висококласного продукту, який буде цінуватися мільйонами споживачів. До мене продовжують звертатися люди, з якими я раніше працювала, вони радять мене своєму колу спілкування, ті — іншим. Таким чином люди, які працювали з нами раніше, залишаються нашими клієнтами на роки, а також регулярно з`являються нові, які знають про якість наших послуг із першоджерел.

Які послуги надає своїм клієнтам Fashion Buro Agency?

Першочергове та найбільш важливе — ми завжди застосовуємо персональний підхід: робимо повний аналіз клієнта чи компанії, якою володіє людина, яка звернулася до нас, і надалі розроблюємо план просування Для мене немає нічого неможливого: всі обмеження лише в нашій свідомості. Насправді ми пропонуємо повний цикл PR-послуг для клієнтів: від консультації й аналізу конкретної ніші до influencer-маркетингу, організації fashion-заходів, презентацій та пошуку альтернативних можливостей світових партнерств. Також у нас є можливість розміщення як зовнішньої реклами, так і реклами в онлайн-сегменті. Будь-яке завдання, яке стосується наших повноважень, буде виконане якнайшвидше з максимальною якістю — саме через це мене цінують як спеціаліста. 

Якщо не секрет, хто ваші клієнти?

Звичайно ж, це таємниця. Я дотримуюся політики конфіденційності й не називаю імен людей, які звертаються до нас. Звісно, мої клієнти самі можуть сказати, що вони працюють зі мною, і радити мене як спеціалістку, але це не основне. 

Для мене головне, щоб клієнт отримав результат і задоволення — саме для цього я проваджу діяльність. Не розкриваючи таємниці, скажу, що я працюю з десятками блогерами-мільйонниками, відомими зірками, іменитими бізнесменами та навіть із політиками. Види діяльності моїх клієнтів охоплюють більшість сфер, і я у них також присутня. Але всьому свій час. Мої роботи помітні одразу, як в анонімного художника Banksy. Ключове — це позитивний результат.

Хто входить до вашої команди?

Склад нашої команди постійно міняється. Безумовно, є ключові люди, які беруть участь у всіх проєктах, інших співробітників ми підбираємо під конкретне завдання, знаючи їхні сильні сторони. У цьому наша значна перевага: ми завжди клієнтоорієнтовані та робимо все, щоб замовник отримав те, що він хоче побачити.

Ми маємо опції використання топових фотографів, стилістів, візажистів, дизайнерів, юристів, економістів й інших спеціалістів, які необхідні для реалізації проєкту. Тому наші клієнти ніколи не хвилюються за результат, адже вони знають, що з ними працюють кращі з кращих.

Кожен прояв бренду в інформаційному просторі — це його обличчя, лояльність аудиторії — індикатор прозорості та надійності. Як Fashion Buro Agency допомагає своїм клієнтам у цьому?

Як я вже зазначала,  Fashion Buro завжди використовує персональний підхід. Для початку вивчаємо бекграунд клієнта, сильні сторони компаній і особистостей, з якими ми починаємо роботу, та складаємо детальний план іміджевих кампаній. 

Ми аналізуємо тренди, які домінують у суспільстві, стежимо за найкращими практиками видатних брендів. Наші знання, вміння і навички, поєднані з популярними елементами сучасності, і є основою для майбутніх інформаційних приводів замовників. Як показує практика, такий підхід справляє справжній фурор.

Photo: Michael Fedorak

Style: Ievgeniia Bakumenko

Jewellery: BVLGARI Kyiv

Hairstyle: Danyl Ruzhnitskiy

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали