СНЕЖАНА И СЕРГЕЙ БАБКИНЫ ОТКРОВЕННО О ЛИЧНОМ...

ПЯТЬ ИДЕАЛЬНЫХ ПРАЗДНИЧНЫХ ОБРАЗОВ

SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

«Я В ДІЛІ», – СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ЗАЯВИВ, ЩО ЙДЕ В...

«ЗДОРОВОЕ ТЕЛО БЕЗ ЦЕЛЛЮЛИТА И ОБВИСШИХ БОКОВ...

«Я творча людина і мене не можна загнати в рамки», – Tayanna

Співачка розповіла про найзаповітніші мрії, навіщо возить усюди бодібар і скакалку та чому не любить креми для догляду за шкірою у рамках спецпроекту ELLE х Ecco 

Фото: Виталий Мельников
, Денис Маноха 

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Її альбом «Тримай мене» був названий музичними критиками «кращим українським релізом року», вона стала «Проривом року» за версією M1 Music Awards 2017, а також «Співачкою року» премії «Золота Жар-птиця». Нині Tayanna завершила дебютний всеукраїнський тур «Леля» й працює над новим альбомом. Між роботою у студії звукозапису, концертами та зйомками ми не тільки зняли співачку у модних аксесуарах сезону від Ecco, а й розпитали про її стиль, догляд за собою та найзаповітніші мрії.

Сумка та взуття, Ecco

Про моду

Жінці не потрібно стояти вранці три години перед дзеркалом, вона має нести в світ енергію зсередини, а не через одяг.

Хочу – одягну кросівки й широкі спортивні штани, а хочу – шпильку й гарну сукню. Залежить від внутрішнього стану. 

Є багато прикладів, коли жінки були не дуже красивими й модними, але випромінювали таку енергію, яка підкорювала людей – і за ними йшли.

Взуття та сумка, Ecco

Про спорт

Спорт – це невід'ємна частина мого розпорядку дня. Влітку дуже багато бігаю. Але коли знаходжуся у турі і маю обмаль часу, роблю вправи в номері – вожу з собою бодібар і скакалку.

Сумка та взуття, Ecco

Кожна жінка має займатися спортом, доглядати за своїм тілом.Особливо після 25 років, коли сповільнюється метаболізм і кожна зайва цукерка відкладається. У здоровому тілі – здоровий дух. Я люблю відчувати себе легкою. І коли я займаюся спортом чи дотримуюся правильного харчування, у мене інші думки й зовсім інше ставлення до світу. Немає тягаря й неприємних відчуттів. Тоді ти зовсім інакше живеш.

Про красу

Раз на місяць ходжу до косметолога, а вдома нічого не роблю. Не люблю ходити в масках для волосся чи обличчя. Мені здається, що воно нічого не допомагає. Бо якщо їсти м'ясо й тістечка, які бродять, то жодна маска не допоможе. Треба чистити організм зсередини. І яке в тебе буде ставлення до тіла, так і тіло буде ставитися до тебе. Воно буде тобі вдячним і обличчя не старітиме.

Взуття, Ecco

 

Запланованих п’яти кілограмів я позбулася, але експеримент із дієтологом не дуже вдався. Я творча людина і мене не можна загнати в рамки – їсти шість разів на день по 250 грам. Через тиждень я подумала: навіщо? Якщо я зараз хочу з’їсти огірок, а не картоплю.

Почала прислухатися до організму й назвала це інтуїтивним харчуванням. Якщо мені цього хочеться – я собі дозволяю. Звісно, треба стежити за порціями й часом. Але я теж не без гріхів. І можу о першій ночі поїсти, але тільки в турій за умови, що завтра бігом усе виправлю.

Уже три роки я не їм м’яса. Мені шкода тварин. А ще я впевнена, що воно сильно занижує вібрації тіла й енергетику. Жінка має бути носієм енергії, але черпати її треба з навколишнього середовища, а не з їжі.

Про мрії

Усім рекомендую писати плани на місяць, на тиждень чи рік. Бо коли ви не концентруєте увагу на своєму бажанні, воно розсіюється й витрачається на щось інше. Краще записувати в зошит, так мрії збуваються швидше. Думок упродовж дня в голові багато, і космос не встигає зчитувати, що конкретно потрібно вам. Ви записали – і воно вже починає працювати.

Сумка та взуття, Ecco

Мене вчили писати скажені бажання, щось на зразок власного острова на Балі. Бо коли ви мрієте масштабно, воно нехай і в меншій кількості, але повернеться. Кожному дається залежно від його енергетичного запасу, від кількості добрих чи поганих справ, зроблених у попередньому житті.

Зараз я мрію про «Греммі», світовий тур, концерти на стадіонах і написання пісні, яка стане відомою, як I will always love you.

Фото: Віталій Мельников, Денис Маноха; 

Стиль: Наталія Осадча; 

Продюсування: Анастасія Білоус;

Макіяж та зачіска: Тетяна Овдієнко