Miss US Nation Ірина Григоренко про життя на Мангеттені, мотивацію та секрети краси

Перша українська модель, що завоювала цей титул

Ірина Григоренко — американська модель українського походження, зараз вона живе та працює в Нью-Йорку, бере участь у показах на New York Fashion Week, співпрацює з відомими брендами та відвідує яскраві вечірки Мангеттену. Її життя наповнене цікавими подіями та подорожами, і вона точно знає, як при цьому виглядати на 100%. Ірина стала першою українською моделлю, що завоювала титул Miss US Nation, який зробив її зіркою в Америці.

Miss US Nation Ірина Григоренко

Про мотивацію

Я ніколи не здаюся і завжди намагаюся допомогти іншим знайти внутрішню силу та мотивацію рухатися вперед. Життя таке цікаве та різноманітне, кожен з нас має свої таланти та силу, тож ніколи не можна опускати руки чи відступати! Хоч би як було важко, якщо ви здаєтеся — це не допоможе. Наразі вся моя сім’я перебуває в Україні, і, звичайно ж, мені складно працювати, постійно переживаючи за них та дивлячись новини, але я розумію, що тільки так можу бути корисною і підтримувати свою родину, близьких і постраждалих від військових дій. Благодійність сьогодні — це навіть не потреба, а вже стиль життя кожного українця, і я пишаюся своїм походженням.

Про здобуття титулу Miss US Nation 

Я була приголомшена, коли оголосили моє ім’я, бо конкурс був дійсно дуже складний і кожна з дівчат мала фантастичний вигляд та була гідна корони. Я дуже рада, що здобула такий досвід та зараз маю стільки подруг по всьому світу. Це найнеймовірніші емоції в житті, коли ти розумієш: те, про що ти з дитинства мріяла, що ще маленькою дівчинкою раз у раз уявляла, нарешті стало реальністю! Я була надзвичайно вражена та щаслива, але, якщо говорити відверто, я завжди була готова до цього конкурсу: я постійно займаюся та працюю над своїм зовнішнім виглядом. Тож для мене здобуття титулу стало лише підтвердженням моїх зусиль. Але це неймовірно, і я завжди із захопленням згадую цей день! 

Miss US Nation Ірина Григоренко

Секрети краси від Miss US Nation

Я ціную те, що дала мені природа, і намагаюся це зберегти та посилити. Безумовно, я дуже стежу за своїм зовнішнім виглядом та домашнім доглядом, тому що зовнішність — це візитна картка моделі. Обов’язково правильно харчуюся, практично не вживаю алкоголь і, звичайно ж, не порушую режиму сну — для мене це базові речі. Крім того, регулярно ходжу на масажі, відвідую косметолога і надзвичайно уважно ставлюся до вибору косметики для домашнього догляду. Краса — це дуже дороге задоволення, але воно того варте. 

Про життя на Мангеттені 

Зараз я живу в самому серці Мангеттену, проте часто буваю в Маямі та Каліфорнії на зйомках. Я дійсно вважаю місто досить складним для життя, але продуктивним з погляду робочих контактів та проєктів. Та й складнощі мене ніколи не лякали. Крім того, зараз я планую знятися у фільмі та проходжу кастинг на головну роль разом з відомими у світі акторами. Можливо, незабаром ви побачите мене на голлівудських червоних доріжках.

Miss US Nation Ірина Григоренко

Команда:

Модель: Iryna Grygorenko
Фото: Anna Roy
Мейкап: Anastasia Fomicheva
Стиль: Olya Yavtushenko
Продюсер: Valeri Manziuk

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали