Екоактивістка Валентина Сафро про екологію, потепління та предмети, які потрібні у школах

Про важливе

Глобальне потепління — одна з найактуальніших проблем сучасності. Хочете ви у це вірити чи ні, але воно впливає на кожного з нас. Поки влада ніяк не контролює проблеми сортування сміття на законодавчому рівні, екоактивістка та інфлюенсерка Валентина Сафро завзято висвітлює ці проблеми у блозі, проводить лекції у школах та університетах, успішно продає авторський гайд «Як сортувати сміття та вести екологічний спосіб життя», мотивує тисячі людей більше дізнаватися про екологію.

Валентина Сафро

Глобальне потепління, сортування сміття та що із цим робити

Глобальне потепління — це підвищення глобальної температури через діяльність людини, що охоплює підвищення рівня моря, зміни усталених погодних систем, хвилі спеки та збільшення опустелювання. Своєю чергою, це призводить до повеней та зменшення врожаїв.

На глобальне потепління впливає таке природне явище, як парниковий ефект. Без парникового ефекту середня температура на Землі була б нижча за нуль. Явище працює, коли тепло від сонця не відбивається назад у космос від поверхні. Натомість парникові гази в атмосфері поглинають і зберігають тепло.

Парникові гази включають вуглекислий газ, метан і навіть водяну пару. Усі ці гази присутні в атмосфері. Лише значне збільшення їхнього рівня внаслідок діяльності людини (надмірного використання ресурсів землі, збільшення кількості відходів, використання сміттєзвалищ) «затримує» ці гази та тепло в атмосфері, що спричиняє глобальне потепління.

Глобальне потепління

Валентина вважає, що ці важливі теми обов’язково мають бути включені у навчальні програми школярів та студентів. А поки до цього далеко, екоактивістка бере ініціативу в свої руки та проводить лекції про глобальне потепління й необхідність сортування. 

Щоб уникнути глобального потепління та його страшних наслідків, потрібно діяти вже зараз кожному з нас, зазначає Валентина Сафро. Саме тому вона активно висвітлює теми екології у блозі, співпрацює з брендами Nivea, Loreal, Kenzo, Morshynska, сортувальною станцією No Waste Ukraine та іншими, які підтримують екологію, виготовляють упаковку з вторинної сировини та закликають до перероблення сміття. 

https://www.instagram.com/valentina_safro/

«Не генерувати сміття зовсім — це вищий ступінь свідомості, а досягти цього зовсім не складно. Просто почніть здавати всю упаковку на перероблення, те, що не підлягає переробленню, — на спалювання, а органічні відходи — в компостну яму, перемелюйте у диспоузері в раковині або викидайте у біорозкладних пакетах», — ділиться Валентина.

Таким чином ми можемо призупинити глобальне потепління і зберегти екологію нашої планети.

Авторка: Світлана Пастухова

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали