Дім краси й здоров’я

Генеральний директор Sandler Wellness Center Ігор Ігнатенко про інноваційний концепт центру, його орієнтованість на ментальне та фізичне здоров’я клієнта в цей непростий час, про свої мрії та амбітні плани 

Редактор ELLE: Ігорю, ти очолив один із найбільших в Україні велнес-центрів. Які виклики постали перед тобою? 
Ігор Ігнатенко Багато досвідчених майстрів від початку повномасштабного вторгнення виїхали за кордон. Більшість із них навряд чи повернуться. Війна парадоксальним чином довела світові, що українці в будь-якій галузі мають дуже високий рівень професіоналізму. Я це відчув ще за часів своєї роботи в Chanel. Коли збиралися колеги з різних країн, я спостерігав за ними, порівнював певні речі та переконався, що в багатьох позиціях ми можемо дати фору. До мене й до моїх колег була прикута увага, тому що нас навіть трохи побоювалися — такими активними, відкритими ми здавалися. (Усміхається.) Отже, утримання професіоналів, пошук і плекання нових талантів — моя основна нинішня задача як керівника. 

ELLE Як особисто для тебе відбувся цей перехід від професійного візажиста до очільника?
І. І. У царині моди та краси я давно. Двадцять чотири роки тому розпочав свою кар’єру візажиста. Рік великої війни став переломним для багатьох. До її початку я був артдиректором beauty-напряму, керував тільки цим підрозділом. Висока відповідальність, велика кількість людей у підпорядкуванні, зміна спеціалізації, фокусу повноважень — скажу відверто, все це мене не вабило. Тож перехід від майстра до топменеджера відбувся абсолютно неочікувано. Якби не війна, такої трансформації, скоріше за все, зі мною не сталося б. Згадаймо спорожнілий Київ наприкінці лютого 2022 року: ті, хто залишилися, зокрема я, щоб не з’їхати з глузду, тримати себе в тонусі та бути корисними, вирішили повернутися до праці. Ми поступово відновлювали роботу центру. Я почав опановувати такі нові знання, як фінанси, маркетинг та управління персоналом. Чорт виявився не таким страшним, як його малюють. Зараз мені доволі комфортно. Я наполегливо, інтенсивно навчаюсь чогось нового. Мене на початку хвилювало питання, хто я більше — майстер чи менеджер. Але вже відчуваю перехід на інший рівень.

ELLE В той самий час, навесні 2022 року, набирала обертів ваша допомога волонтерам. Розкажи про це більше.
І. І. Коли ми відновили роботу, постала задача допомагати країні. І ми вибрали допомогу волонтерам, які займаються опорядженням тимчасово переміщених осіб. Моя подруга Катя Терехова, яка з початком війни переїхала до Мукачева, заснувала волонтерське об’єднання Help in Mukachevo. Sandler взяв участь у побудові медпункту для місцевих мешканців і біженців. Намагаюся регулярно особисто допомагати. А також наша команда на постійній основі підтримує 72-гу та 126-ту військові бригади ЗСУ. 

ELLE Які з напрямів Sandler сьогодні мають найвищий попит серед клієнтів?
І. І.
Коли ми відновили роботу, то запустили всі напрями. Спочатку краса, потім фітнес, спа-процедури. Однак у нас не працювала клініка: від нас поїхали всі лікарі, ми залишилися без персоналу. І тільки через півтора року широкомасштабної війни ми спромоглися запустити цю частину проєкту, яка не є профільним медичним центром, проте він вже якісно себе зарекомендував у сегменті реабілітації, відновлення та антивікових програм. Ми відновлювали роботу, коли було тридцять співробітників, а нині вже сімдесят. За 2022–2023 роки ми майже вийшли на довоєнні цифри. Спостерігається хороша динаміка. Додалися понад сто нових клієнтів. Щодо моральної складової: наскільки це актуально нині? Я вважаю, що актуально. Ми не можемо поставити життя на паузу. Людям потрібно розвантажувати нервову систему, мати сили пережити все це, не занурюватись у депресивний стан. Тому вся діяльність спрямована на відновлення, релаксацію та реабілітацію людей, що отримали посттравматичний синдром, який є абсолютно у всіх — адже ти живеш у країні, де цілодобово вибухають бомби, поруч гинуть люди. Також ми мріємо і все для цього робимо, щоб Sandler був не просто місцем послуг, а певним клубом за інтересами, де люди можуть прослухати лекцію, приміром, класного психолога, поспілкуватися з сомельє та продегустувати гарні вина. Крайній день народження центру ми організували в незвичному форматі: запросили клієнтів на закриту beauty-сесію з тренером Guerlain. Ми прагнемо створити атмосферу великого дому, який наповнюватимемо лише позитивними емоціями. Адже люксовий сегмент спрямований передусім на історію, ставлення й причетність до висококласного проєкту, на якісне та наповнене спілкування. Як сказав мій вчитель з продажу послуг люкс Давид Мардашев, з клієнтом треба вибудовувати відносини не на одну ніч, а щоб хотілося побачити онуків. 

ELLE Хочу зробити тобі комплімент: ти професійно й активно ведеш свій акаунт в інстаграмі, даєш багато освітньої інформації, ділишся особистим досвідом. 
І. І.
Знаєш, мій інстаграм став справжнім чат-каналом, потужним джерелом комунікації. Він допомагає не тільки у просуванні цінностей, професійних напрацювань — моїх і моєї команди, але й у пошуку нових колег. Через нього навіть займаюся хедхантингом. (Усміхається.)

ELLE У тебе був досвід роботи офіційного візажиста компанії Chanel в Україні. Що дав тобі дев’ятирічний досвід співпраці зі світовим брендом?
І. І.
Це діамант у моїй професійній біографії. Я отримав велику кількість нових знань, і не лише суто професійних. Один із найголовніших здобутків — мистецтво комунікації. Багато тих прийомів я хочу перенести в роботу у Sandler. 

ELLE Які beauty-бренди сьогодні входять до п’ятірки твоїх фаворитів?
І. І.
Чого мене навчив Chanel, бренд, який міг сказати: «Ми — найкращі, решта — ні», — що вони ніколи в житті не вживали такої комунікації. У всіх брендів є класні продукти. Всі бренди мають свої фішки. Особливо ті, що вкладають великі гроші у свої розробки. 

ELLE Ти дипломатично відповів на запитання про свій топ-5 улюблених брендів.
І. І.
Можу впевнено сказати, що я дуже люблю, природно, Chanel, прекрасно працюю з усіма марками концерну LVMH. Зокрема, мені подобаються Dior, Givenchy, Guerlain, Estée Lauder. А ще мені дуже імпонує те, що робить Tom Ford. 

ELLE Ти залишаєшся для багатьох одним із найавторитетніших візажистів України. Ти працював з багатьма зірками шоубізнесу, топмоделями. Чи можна сьогодні потрапити на індивідуальну мейкап-сесію до Ігоря Ігнатенка?
І. І.
Ясна річ! (Усміхається.) 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали