«Це не так бізнес, як спротив обставинам»: Анна Бірюкова про онлайн-проєкт з фітнесу, який робить щасливими українців

Інтерв’ю для ELLE

Завжди потрібно вірити у свої сили — переконана засновниця проєкту MeetMyFit Анна Бірюкова. З початком повномасштабної війни дівчині було важко зібрати себе докупи, а вже цьогоріч вона презентувала онлайн-платформу з фітнесу.

Тепер на MeetMyFit є заняття з барре, зняті в Київській національній опереті, функціональні тренування, йога та стретчинг. Усе створене з любов’ю та реалізоване професійними тренерами.

Як в Анни виникла ідея заснувати такий проєкт, які труднощі їй довелося подолати та що вона вкладала в MeetMyFit, читайте в інтерв’ю.

Ваш проєкт — про любов до себе та власного тіла. Чи завжди у вашому житті було так? Можливо, у вас були труднощі з прийняттям себе — як вам вдалося їх подолати?

Будь-яка людина проходить в житті через прийняття себе, і я не виняток. Я теж була на такому шляху і врешті зрозуміла, що любов до себе та свого тіла — це одне ціле. Цей меседж я намагаюся донести в кожному тренуванні MeetMyFit.

Назвіть 5 важливих правил, яких ви дотримуєтеся, щоб вести здоровий спосіб життя. 

Здоровий спосіб життя — це перш за все бажання собі найкращого. Найкращого здоров‘я, найкращого зовнішнього вигляду. Все починається з усвідомлення цього правила.

Завжди обирати активність. Магазин? Пішки. Є вільний час? Прогулянка або легке тренування.

Оптимізм. Саме оптимізм живить все цікаве та корисне, що відбувається в нашому житті. А сьогодні оптимізм — це архіважлива складова життя. 

Полюбити воду. Як не дивно, але це просте правило дуже підтримує мене щодня! Зі мною завжди є звичайна питна вода, і це дає мені здоровий апетит та бадьорість.

Останнє правило — секретне, тож нехай воно залишиться між нами. Іноді винагороджувати себе смачненьким. Я обожнюю інколи поласувати смачним марципаном, а завершити тиждень можу одним-двома келихами червоного сухого вина під улюблений фільм. І вважаю, що кожен має заохочувати себе до такого.

Як ви вирішили створити такий бізнес?

Я б не сказала, що MeetMyFit — це класичний «холодний» бізнес. Взагалі для мене «бізнес» — це завжди щось про мої можливості та користь для інших людей. Але у випадку з MeetMyFit це не так бізнес, як спротив. Спротив обставинам. Пам‘ятаєте, коли почалося повномасштабне вторгнення? Тоді я вимушено залишила свій дім і постійно десь переміщувалась, не могла зібрати себе докупи. Щоб якось балансувати свій стан, я дуже хотіла тренуватись. Але тодішні умови зовсім не відповідали тренувальним. Так народилась ідея MeetMyFit. Я почала спілкуватись на цю тему з друзями, які теж були далеко від домівок, і всі вони теж хотіли тренуватись, але ніхто не міг це запропонувати в якісному онлайн-форматі. MeetMyFit — моя відповідь на цей виклик. 

Якою була початкова концепція вашого проєкту та яких змін вона зазнала ще перед самим запуском?

Як у будь-якого стартапу, наші перші кроки були неідеальними — ми робили багато помилок та  мали непорозуміння. Це могло б призупинити створення проєкту, але потім ми уявляли ту насолоду, яку люди отримають від наших тренувань та стану свого тіла й розуму. Тоді збирали волю в кулак і продовжували рухатись далі… Так і народився проєкт.

Ви запустили проєкт під час повномасштабної війни. Як ви не побоялися це робити в такий час, що враховували й на що хотіли звернути увагу з огляду на війну?

Віра! Своїм проєктом я особисто доношу всім та кожному: вірте! У себе, перемогу й те, що ви зможете досягати бажаного і бути кращою версією себе. Люди дякують, що MeetMyFit допоміг їм повернутися до життя! Вони почали краще спати, набувати більше життєвої енергії, краще працювати… Через MeetMyFit я транслюю виключно віру.

Які у вас виникли труднощі після запуску і які рішення ви ухвалили, щоб їх подолати?

Як це не дивно, але складність була у вивченні української мови. Наш колектив принципово обрав комунікацію українською, і на початку ми буквально щохвилини гуглили, як буде українською те або інше слово. Але з кожним наступним днем ми все легше і легше знаходили порозуміння, а сьогодні вже вільно спілкуємось, жартуємо та підтримуємо одне одного саме українською!

Ваш проєкт — це постійне спілкування з людьми, відстеження їхніх результатів, мотивування до нових досягнень. Які речі ви засвідчили під час роботи? 

Єдність людей. Неймовірна атмосфера панує в нашому MeetMyFit-чаті: дуже потужна підтримка одне одного, оптимізм, віра в нас і в Україну. Особливо відчувається підтримка тих, хто вимушено покинув свої домівки та перебрався до різних куточків світу, — вони дуже вдячні за те, що наш проєкт так потужно об`єднує українців, де б вони не були.

А що вас найбільше мотивує в роботі?

Кожна вдячність, яку я чую, кожне селфі з результатом, кожне відео, в якому дівчата вже жартома використовують в тренуванні замість гантелей, наприклад, вазон з квітами, — всі такі речі наповнюють мене бажанням створювати для них більше і більше справді цікавих фітнес-ідей.

Що вам найбільше подобається в проєкті?

Я завжди хотіла поєднати мобільність гаджетів та якість тренувань. Ключове слово тут «якість». Як ви знаєте, сьогодні немає проблеми з Youtube — там мільйони так званих тренерів можуть навчити чому завгодно. Більшість використовує якусь анімацію, де вправи роблять наче манекени. Але велика частина тих «експертів» — самозванці, і якісним тренуванням там навіть не пахне. Та сьогодні я можу з гордістю заявити: команді MeetMyFit вдалося дати людям справді професійне та людяне тренування, коли тренер реально займається з вами, втомлюється з вами та підтримує вас у процесі. 

Як плануєте далі розвивати MeetMyFit?

Як справжні спортсмени, ми всією командою ставимо нові цілі, нову планку. І вже розробляємо наступний рівень MeetMyFit, який вбудується в життя кожної людини та стане її невіддільною частиною — чимось звичним, як чистити зуби або снідати. Саме над таким глобальним кроком зараз працює наша команда.

Фото: Diana Kravchyshyn

Fashion partner: Domino Group

Ювелірний партнер: Chopard

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали