5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

«Це був один із найскладніших і найпрекрасніших років у моєму житті», ― Ярослава Гресь про підсумки року і родинні традиції

Новорічний спецпроєкт ELLE.UA та TOUS

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Цього року світ настільки змінився, що головним бажанням на Новий рік та Різдво було тепле, родинне свято, до якого ми всі звикли. Ми запросили засновницю агенції Gres Todorchuk Ярославу Гресь з її донькою Іванкою приміряти нову колекцію прикрас Tous та запитали в них про родинні традиції святкування Нового року.  

Це був один із найскладніших і найпрекрасніших років у моєму житті. З одного боку, світ стикнувся з великим потрясінням – пандемією. Всі ми просиділи вдома карантин. Окрім того, в мене були проблеми зі здоров’ям, і я місяць провела на самоті в Німеччині. А з іншого боку, ситуація зі здоров’ям дала мені шанс почути себе, розібратися й віднайти свою справжність. І я за це дуже вдячна. Також 2020-й став визначальним для нашої команди: ми встановили рекорд з проєктом для «Укрзалізниці» Ukraine Wow, яка стала найвідвідуванішою виставкою в історії України, допомогли Малій академії наук відкрити перший в Україні «Музей науки», зібрали 60 тисяч наборів для одиноких пенсіонерів у спільному проєкті Rozetka, Нової пошти та фонду «Життєлюб». Зрештою ми виграли обидві найпрестижніші європейські премії з піару – і Sabre Awards, і European Excellence Awards, а наприкінці грудня отримали 13 статуеток Effie Awards і стали найефективнішою комунікаційною агенцією України. Та головне навіть не статуетки, а просто розуміння, що наші проєкти змінюють життя людей, міст, а інколи й цієї країни. Це надзвичайно захопливо і дуже відповідально. 

Мені здається, що головний секрет спокою на сьогодні – припинити шукати стабільність. Діяти треба так, ніби єдиним сталим компонентом у житті є нестабільність. Завтра не буде так, як сьогодні. І ставитися до цього з азартом. Мені дуже сподобався вислів Наталі Ємченко: «Зараз не потрібно робити нове, потрібно робити те саме, але по-новому». Ну а слоганом 2020-го я вважаю слова мого чоловіка Андрія Федоріва: «Якщо ви здорові й не щасливі, значить ви – дурень».

Я нічого не пишу Діду Морозу, бо мені подобається Святий Миколай. Сподіваюсь, скоро він стане найпопулярнішим новорічним героєм в Україні.

Ми завжди прикрашаємо разом ялинку в перший день зими. Цього року навіть раніше. І завжди намагаємося поїхати кудись на канікули.

Щоб згадувати свята з теплотою, потрібно зібратися в родинному колі, обійняти одне одного, відпустити цей складний рік і відчути, зафіксувати момент полегшення від того, що він таки завершився. А потім, звісно, ввімкнути «Один удома»!

 
Хочу побажати всім мати в серці більше віри в себе, у свої сили, більше поважати одне одного і не тільки слухати, але й чути. А собі побажаю пам’ятати, хто я, і йти за своєю великою мрією.

Іванка, про яке новорічне свято й подарунок ти мрієш зараз?

Я мрію, щоб одного разу ми поїхали на свята в гори. Щоб там було багато снігу, і ми дивилися на нього з нашого маленького будиночка, а потім вибігли надвір до ялинки. А ще мрію про м’яку іграшку Pusheen.

Які гарні спогади ти візьмеш із собою з 2020-го?

Цього року ми всі разом поїхали до Херсонської області – там була велика пустеля (Олешківські піски). А ще запам’ятаю «Асканію-Нову»: мені дуже сподобалися зебри й коні – вони були такі ніжні. А вчора ми були на зйомці – там були песик і ялинка з гірляндами посеред лісу. Цей спогад я теж візьму з собою.

Як твоя родина готується до Нового року? Які традиції тобі подобаються найбільше?

Кожного року ми прикрашаємо ялинку на самому початку зими. Мама купує всілякі новорічні штучки, і щороку ялинка змінює колір. От зараз вона біла зі сріблом. Також цього року мама зробила нам сюрприз і прикрасила терасу – у нас навіть стоїть потяг з Північного полюса, валізи, на яких сидять зайчики, а на телевізорі у вітальні сидять два ельфи й обговорюють Новий рік.

Що б ти побажала собі у 2021-му?

Щоб на заняттях йогою я могла стояти на руках посеред зали!

Фото: Дмитро Гончаров
Стиль: Наталя Осадча
Продюсування: Анастасія Білоус
MUA: Оксана Черепаня

«Як і багато інших жінок, я дозволяла себе ображати», — Поліна Неня, Alyona-Alyona, Аніта Луценко та інші відомі жінки у соціальному проекті #КолиЯНеБоялась

Правда ли, что на домашнем обучении дети становятся счастливее? 

Найзворушливіше відео року: Tous зняв жінок, які стали мамами під час карантину

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам