«Жінка може кохати так, ніби ніколи не піде. Але якось може піти так, ніби зовсім і не кохала», — 15 цитат Моніки Беллуччі

На честь її 58-річчя

Сьогодні свій день народження святкує одна з найсексуальніших італійок сучасності — Моніка Беллуччі. З такої нагоди ELLE згадує її найкращі висловлювання.

1. «Я почуваюся віч-на-віч із собою добре, і мені комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже гарних людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці із собою. Внутрішній комфорт — це не те, який ти маєш вигляд зовні, а те, як почуваєшся всередині. Я щаслива людина, тому що відчуваю багато любові до себе — у мене дуже велика родина».

2. «Нам ніхто не належить: ні наші чоловіки, ні діти. Ми можемо лише чимось ділитися з людьми, яких любимо».

Моніка Беллуччі

3. «Не треба ненавидіти людей, які заздрять, тому що вони визнають, що ти кращий».

4. «Кохання живе лише тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим як річчю — абсурд».

5. «Не розумію жінок, які кажуть, що чоловіче бажання їх принижує. По-моєму, вони просто не ладять із собою».

6. «Жінка може кохати так, ніби ніколи не піде. Але якось може піти так, ніби зовсім і не кохала».

Моніка Беллуччі

7. «Нам усім потрібні ілюзії. Саме тому ми любимо кіно».

8. «Краса для жінки стає проблемою лише у двох випадках: коли її немає і коли немає нічого, крім краси».

Моніка Беллуччі

9. «Про красу не можна говорити як про якийсь тягар. Це несправедливо. Краса — великий шанс, за неї можна тільки дякувати. До того ж вона мине, треба лише зачекати. Як сказав хтось досить розумний, її дії вистачає лише на три хвилини, а потім ти маєш зуміти утримати на собі погляд».

10. «Чоловіки намагаються утримати владу за рахунок жінок. Вони бояться самостійних красунь, їх тягне до молоденьких незрілих дівчаток, поруч із якими чоловіки здаються собі сильними».

11. «Люди можуть пробачити комусь розум, навіть талант, але красу ніколи».

12. «На мою думку, безглуздо, будучи молодою і красивою, ставати утриманкою якогось товстосума, нескінченно марнувати життя на тусовках. Краса повинна допомогти нам знайти гармонію, любов і сенс у цьому божевільному світі».

13. «Краса надихає поетів, але ображає пересічних людей. Хтось сприймає красу як образу. Краса провокує цікавість та лють, робить людей агресивними. Коли вродлива жінка входить у приміщення, більшість чоловіків відчувають бажання, а більшість жінок — злість».

Моніка Беллуччі

14. «Жінка-акторка трохи більше ніж жінка. Чоловік-актор трохи менше ніж чоловік».

15. «Нізащо у світі не хотіла б, щоб мені знову було 20. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді, адже в тому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити».


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали