6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Все, що відомо про чоловіка Джамали і батька її новонародженого сина

Два дні тому пара вперше стала батьками

29 марта 2018

Фото: Денис Маноха, instagram/jamalajaaa

27 березня Джамала уперше стала мамою. Співачка та її чоловік Бекір стали батьками хлопчика, якого назвали Емір-Рахман Сеіт-Бекіром огьли Сулеймановим. 

Вагітна Джамала

Вперше про стосунки пари стало відомо півтора роки тому, Джамала та Бекір з’явились разом на одному зі світських заходів. Тоді ж співачка розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій, що її коханий за освітою економіст і математик. Не приховувала Джа і той факт, що він молодший її на вісім років. Нині Бекіру 26 років.

«Спочатку я дуже хвилювалась через те, як музикант і математик можуть знайти щось спільне. Але зараз він мені дуже допомагає дякуючи саме своїм математичним складом розуму, зрозуміти, що відбувається в музиці», – зізналась Джамала.

Джамала з чоловіком

На той момент пара зустрічалась уже близько року. Втім за два місяці співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram знімок з обручкою і лаконічно підписала фото «Я сказала так!». Як потім стало відомо, Бекір зробив пропозицію у Львові, під час невеличкого вікенду на верхівці міської ратуші.

 

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Весілля на довго пара не відкладала і уже 26 квітня Джамала і Бекір одружились. Весілля в національних традиціях пройшло в Ісламському культурному центрі в Києві. У медовий місяць пара подалась до Італії. 

Медовий місяць Джамали

Пізніше стало відомо, що чоловік Джа відкрив у центрі Києва кав’ярню TAKAVA Coffee-Buffet. Часто можна там побачити і саму Джамалу. 

Відомо також, що саме Бекір став ініціатором участі Джамали у Національному відборі «Євробачення-2016» в якому вона перемогла. А згодом вона повторила тріумф і привезла перемогу у міжнародному пісенному конкурсі додому. 

 

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

 

Образ дня: Джамала подчеркнула округлившийся живот эффектным платьем 

Новина дня: Джамала вперше стала мамою

Джамала впервые вышла в свет после рождения ребенка, и выглядит она потрясающе 

Загрузка...