АННА АНДРЕС: "МЕНЯ ЗАСТАВЛЯЮТ СИЯТЬ ЛЮДИ...

В ПОИСКАХ ДЗЕНА: ГИД ПО АВСТРИИ

ИКОНА СТИЛЯ: ДЖЕЙН БИРКИН

СКОЛЬКО ЧАШЕК КОФЕ МОЖНО ВЫПИВАТЬ В ДЕНЬ БЕЗ...

7 ВЕЩЕЙ, О КОТОРЫХ КЭРРИ БРЭДШОУ НАМ ВСЕМ ЛГАЛА...

Згадати всіх: 17 блондинок Леонардо Ді Капріо

Сьогодні Лео святкує день народження, а ми згадуємо в хронологічному порядку всіх його світловолосих подружок

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Лео затвердив за собою статус суперзірки у 1997 році, одразу після виходу культового «Титаніка». Проте уже до того актор встиг завоювати славу молодого ловеласа, котрий надає особливу перевагу блондинкам. Ми підрахували, що у здобутку Ді Капріо немало-небагато 17 білявок, і це лише ті, про яких вдалося дізнатись таблоїдам. Хоча весь Голлівуд знає, що головною жінкою і водночас головною блондинкою в житті Леонардо є його мама Ірмелін, ми все ж вирішили скласти короткий екскурс в історію стосунків актора зі світловолосими пасіями.

Бріттані Деніел

Лео зустрів Бріттані на зйомках фільму «Щоденник баскетболіста», їй було 18, йому 19 років.

Бріджет Холл

Ді Капріо встигав за один рік покрутити романи одразу з двома білявками.

Клер Дейнс

Це сьогодні Клер — лауреат «Золотого глобуса» і одна з найсильніших акторок американського телебачення. А у 1996 вона та Лео зіграли закоханих у фільмі «Ромео + Джульєтта» і закоханість перенесли у реальне життя.

Крістен Занг

Перші серйозні стосунки актора (ну принаймні вони тривали майже рік). Вперше він вивів свою пасію на червону доріжку стрічки «Ромео + Джульєтта».

Наташа Хенстрідж

Аби не сидіти склавши руки, Лео завів інтрижку з молодою акторкою та ровесницею Наташою Хенстрідж, котра згодом прославиться роллю у фільмі «9 ярдів».

Єва Герцигова

Вони зустрілися на прем’єрі стрічки «Залізна маска», де Ді Капріо зіграв головну роль. Здається, саме після Єви актор зрозумів, що моделі — це круто.

Ембер Валетта

Як повідомляють таблоїди, з Ембер у зірки була дуже короткотривала інтрижка.

Ванесса Хейден

«Леонардо настільки захоплений юною моделлю на ім’я Ванесса, що навіть відмовився від решти своїх романів», — писав журнал Star. Такий подвиг!

Жизель Бюндхен

Найдовготриваліші стосунки Лео та найсильніша його прив’язаність — це однозначно Жизель. Кажуть, бразилійка хотіла сім`ю та дітей, а Ді Капріо ні, тому й не склалося. Майже одразу після розставання з актором Бюндхен зустріла футболіста Тома Бреді, з котрим наразі і виховує двох дітей.

Бар Рафаелі

Ці стосунки не були такими гармонійними, як з Жизель, але все ж ізраїльська модель змогла втримувати біля себе Лео майже чотири роки. Бар навіть представила Ді Капріо своїм великій єврейській родині, але він все одно втік.

Анна Вяліцина

Леонардо закрутив роман з ангелом Victoria’s Secret під час роману з Бар Рафаелі. Потім він все ж покинув російську модель і повернувся до ізраїльської моделі, котру потім теж покинув. Санта-Барбара якась!

Блейк Лайвлі

Зірку серіалу «Пліткарка», котрій на той момент було 23 роки, Леонардо зустрів на яхті Стівена Спілберга у Каннах. Інтрижка тривала рівно півроку, після чого Блейк зустріла свого теперішнього чоловіка Райана Рейнольдса.

Ерін Хізертон

Ніжний ангел Victoria’s Secret з наївним обличчям та божественною фігурою, Ерін не змогла втримати Лео біля себе.

Тоні Гаррн

Німецька модель та, ви не повірите, теж ангел Victoria’s Secret прославилася здебільшого саме своїм романом з Ді Капріо.

Кет Торрес

Незважаючи на заборону розповідати про роман з Леонардо, Торрес таки не змогла втримати язика за зубами. Напевно, тому стосунки і не склалися.

Келлі Рорбах

Це саме та дівчина, саме та світловолоса модель, на котрій Лео збирався одружитися

Каміла Морроне

У 2017 році Лео познайомився з аргентинською моделлю, молодшою від нього на 22 роки. Подейкують, що цього разу в актора точно вже серйозні наміри. Що ж, подивимося!

Анна Андрес: "Меня заставляют сиять люди, которых я очень люблю, и эмоции, которые они дарят"

В поисках дзена: гид по Австрии

Девушка Леонардо Ди Каприо впервые рассказала об их отношениях