ЯК ВИГЛЯДАЛИ Б ЗІРКИ ІЗ ЗАЧІСКАМИ В СТИЛІ 80-Х?...

«КОНСЕРВЫ – ЭТО СМЕРТЬ», – 5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ...

25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

КОХАННЯ ЯК БІЙ: «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ВИПУСТИЛИ НОВИЙ...

Всі блондинки Леонардо Ді Капріо

Сьогодні Лео святкує день народження, а ми згадуємо в хронологічному порядку всіх його світловолосих подружок

Лео затвердив за собою статус суперзірки у 1997 році, одразу після виходу культового «Титаніка». Проте уже до того актор встиг завоювати славу молодого ловеласа, котрий особливо надає перевагу блондинкам. Ми підрахували, що у здобутку Ді Капріо немало-небагато 16 білявок, і це лише ті, про яких вдалось дізнатись таблоїдам. Хоча весь Голлівуд знає, що головною жінкою і водночас головною блондинкою в житті Леонардо є його мама Ірмелін, ми все ж вирішили скласти короткий екскурс в історію стосунків актора зі світловолосими пасіями.

Бріттані Деніел

Лео зустрів на Бріттані на зйомках фільму «Щоденник баскетболіста», їй було 18, а йому 19 років.

Бріджет Холл

Ді Капріо встигав за один рік покрутити романи одразу з двома білявками.

Клер Дейнс

Це сьогодні Клер – лауреат «Золотого глобуса» і одна з найсильніших акторок американського телебачення. А у 1996 вона та Лео зіграли закоханих у фільмі «Ромео + Джульєтта» і, кажуть, що закоханість перенесли у реальне життя.

Крістен Занг

Перші серйозні стосунки актора (ну принаймні вони тривали майже рік) і вперше він вивів свою пасію на червону доріжку стрічки «Ромео + Джульєтта».

Наташа Хенстрідж

Аби не сидіти склавши руки, Лео завів інтрижку з молодою акторкою та ровесницею Наташою Хенстрідж, котра згодом прославиться роллю у фільмі «9 ярдів».

Єва Герцигова

Вони зустрілись на прем’єрі стрічки «Залізна маска», де Ді Капріо зіграв головну роль. Здається, саме після Єви актор зрозумів, що моделі – це круто.

Ембер Валетта

Як повідомляють таблоїди, з Ембер у зірки була дуже короткотривала інтрижка.

Ванесса Хейден

«Леонардо настільки захоплений юною моделлю на ім’я Ванесса, що навіть відмовився від решти своїх романів», – писав журнал Star. Такий подвиг!

Жизель Бюндхен

Найдовготриваліші стосунки Лео та найсильніша його прив’язаність – це однозначно Жизель. Кажуть, бразилійка хотіла сім`ю та дітей, а Ді Капріо ні, тому й не склалося. Майже одразу після розставання з актором Бюндхен зустріла футболіста Тома Бреді, з котрим наразі і виховує двох дітей.

Бар Рафаелі

Ці стосунки не були такими гармонійними, як з Жизель, але все ж ізраїльська модель змогла втримувати біля себе Лео майже 4 роки. Бар навіть представила Ді Капріо своїм великій єврейській родині, але він все-одно втік))

Анна Вяліцина

Леонардо закрутив роман з ангелом Victoria’s Secret під час роману з Бар Рафаелі. Потім він все ж покинув російську модель і повернувся до ізраїльської моделі, котру потім теж покинув. Санта-Барбара якась!

Блейк Лайвлі

Зірку серіалу «Пліткарка», котрій на той момент було 23 роки, Леонардо зустрів на яхті Стівена Спілберга у Каннах. Інтрижка тривала рівно півроку, після чого Блейк зустріла свого теперішнього чоловіка Раяна Рейнольдса.

Ерін Хізертон

Ніжний ангел Victoria’s Secret з наївним обличчям та божественною фігурою, Ерін не втримала Лео біля себе.

Тоні Гаррн

Німецька модель та, ви не повірите, теж ангел Victoria’s Secret прославилась здебільшого саме своїм романом з Ді Капріо.

Кет Торрес

Незважаючи на заборону розповідати про роман з Леонардо, Торрес таки не змогла втримати язика за зубами. Напевно, тому стосунки і не склались.

Келлі Рорбах

Це саме та дівчина, саме та світловолоса модель, на котрі Лео збирається одружитись. Ну принаймні, так думають американські ЗМІ. Що ж, побачимо.

Кейт + Лео: історія стосунків у фото

Во всей красе: актеры, не побоявшиеся обнажиться в кадре

Леонардо Ди Каприо сыграет в фильме о Леонардо да Винчи

Загрузка...