6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Відео дня: Dior змусив Наталі Портман, Джонні Деппа та Шарліз Терон зізнатись, на що вони готові заради любові

Дженніфер Лоуренс, Белла Хадід, Ріанна та інші зірки розповідають про любов для Dior Love Chain

Вперше дім Dior запускає вірусну благодійну ініціативу «Dior Love Chain», яка закликає кожного з нас відповісти на запитання «На що ти готовий заради любові?». Починаючи з 27го серпня, кожен може взяти участь у флешмобі, просто відзнявши своє відеозвернення, в якому звучить відповідь на сакральне запитання. Відео треба опублікувати у своїх соцмережах з хештегом #diorlovechain та назвати імена своїх друзів, яким ви передаєте естафету.

В свою чергу Dior зобов’язується за кожного учасника флешмобу заплатити по 1 долару до благодійного фонду WE Charity, котрий підтримує ініціативи в галузі освіти та охорони здоров'я в країнах, що розвиваються. На даний момент організація підтримує 200 000 дітей у освітніх програмах та забезпечує доступ до чистої питної води та медичного обслуговування для понад мільйона людей у 9 країнах Латинської Америки, Африки та Азії.

Амбассадори бренду Наталі Портман, Шарліз Терон, Дженніфер Лоуренс, Каміль Роу, Ева Герцігова, Белла Хадід, Джонні Депп та Роберт Паттінсон уже знялись у відео Dior та розповіли про те, на що здатні заради кохання. До них також приєднались Карін Ройтфельд, Кьяра Ферраньї, Ріанна, прима-балерина Ханна О'Нілл, Вінні Харлоу, Джеймі Кінг, Лу Дуайон та Каролін Вріланд.

 

 

Звездный Instagram с Каннского кинофестиваля

Сара Сампайо пыталась своим платьем затмить Беллу Хадид

Белла Хадид повторила культовый образ 70-х в рекламе Nike

Загрузка...