БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

СУЖЕНЫЙ-РЯЖЕНЫЙ, ПРИДИ: КАК ПРАВИЛЬНО ГАДАТЬ...

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

МЕНЮ КРАСОТЫ: ЧТО БЫ ТАКОГО СЪЕСТЬ, ЧТОБЫ...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

Від пластикового посуду до картин з павуками: хобі зірок, які вас точно здивують

Чим захоплюються Сара Джессіка Паркер, Ніколь Кідман, Анджеліна Джолі та Пенелопа Круз

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Ми звикли бачити улюблених знаменитостей на великих екранах, та якими вони є у реальному житті? У вільний час зірки часто захоплюються чимось дивакуватим…Тож сьогодні розповідаємо більше про незвичайні й подекуди дивні хобі відомих людей.

Сара Джессіка Паркер

Зірка серіалу «Секс і місто», на відміну від її героїні Керрі Бредшоу, колекціонує не туфлі і захоплюється зовсім не шопінгом. Сара обожнює в’язати і колекціонує власні вироби. Це заняття її заспокоює і допомагає відволіктися.

Анджеліна Джолі

Акторка має справді незвичне хобі. У неї є велика колекція холодної зброї! В одному зі своїх інтерв’ю зірка зізналася, що на це її підштовхнула мама. Ще у 12 років Анджеліні подарували кинджал — й акторка вже не змогла зупинитися. Нині колекція зброї у неї велика: там знайдуться старовинні та сучасні моделі ножів.

Ніколь Кідман

Акторка має «пристрасть» колекціонувати старовинні монети. Кажуть, колекція Ніколь постійно поповнюється. Можливо, комусь таке хобі здається старомодним і дивакуватим, але Кідман воно приносить величезне задоволення!

Різ Візерспун

Різ полюбляє старовинну вишивку. Вона виросла в Новому Орлеані, і, можливо, саме атмосфера цього міста вплинула на її захоплення. А ще зірка любить колекціонувати одноразовий пластиковий посуд. Вона звертає увагу на бренд посуду і просто не може пройти повз магазину, де він є.

Пенелопа Круз

Колись іспанська акторка здивувала світ, зізнавшись, що колекціонує вішаки для одягу. Зараз у її гардеробі знайдеться понад 500 штук різного кольору та матеріалу.

Том Генкс

Голлівудський актор захоплюється колекціонуванням вінтажних друкарських машинок. Він не лише їх колекціонує, а й пише за ними книги. Інколи Том бере друкарські машинки із собою на зйомки: це допомагає йому відволіктися і розслабитися. До речі, у 2014-му актор випустив власний додаток для iPhone, за допомогою якого можна друкувати на телефоні з таким же звуком, як на машинці.

Клаудіа Шиффер

Поки інші страждають на арахнофобію, німецька супермодель милується красою павуків. У її домівці знайдеться безліч картин із павуками. До слова, одна із колекцій одягу її бренду Claudia Schiffer присвячена любові до комах.

Текст: Дарія Андрійчук

БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

10 зіркових дітей, які перевершили своїх відомих батьків

11 бывших девушек Брэда Питта

Oh, boy! Сын Виктории Бекхэм впервые на обложке глянца

Это официально: Бен Аффлек и Ана де Армас больше не вместе

Суженый-ряженый, приди: как правильно гадать