Секрет краси від Вікторії Бекхем: яку їжу щодня їсть зірка протягом 25 років

Незмінний раціон

У кожного з нас є улюблена їжа, яку ми завжди додаємо до свого раціону, однак мало хто дійсно може щодня харчуватися одними й тими ж стравами, як-от Вікторія Бекхем. У подкасті River Cage Table 4 її чоловік Девід поділився тим, що дизайнерка впродовж більш ніж 25 років з дня в день їла лише певні страви, які не замінювала на жодні інші.

Так, Девід Бекхем розповів, що у щоденному раціоні його дружини постійно повинні бути риба та овочі. «З того часу, як я познайомився з нею, вона їсть тільки рибу, приготовану на грилі, та овочі, приготовані на пару. Вікторія дуже рідко відмовляється від цього», — розкрив секрет чоловік. 

Сам Девід не поділяє ці вподобання Вікторії. Він додав, що той день, коли дружина все ж відмовилася від своєї дієти, став одним із найбільш пам’ятних для нього. 

«Єдиний раз, коли вона, можливо, спробувала щось, що було в моїй тарілці, був тоді, коли Вікторія виношувала Гарпер, і це було найдивовижніше. Це стало одним із моїх найулюбленіших вечорів. Я не можу згадати, що було на тарілці, але думаю, що вона не їла це з того часу».

В іншому епізоді цього ж подкасту, коли Вікторію запитали про її улюблену їжу, вона поділилася, що обожнює цілозернові тости з сіллю. Також модельєрка сказала, що вона надзвичайно вибаглива, коли йдеться про харчування. Їй подобаються лише ті страви, що приготовані без масла, соусів та олії.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали