SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Повстання «бридких жінок»: як Трамп образив Клінтон і підірвав інтернет

Під час останніх дебатів Дональд Трамп обізвав Хілларі «бридкою жінкою». Через хвилину соцмережі вибухнули гнівом

Днями в США відбулись треті дебати кандидатів у президенти США – дійство, що збирає біля екранів телевізорів мало не всіх американців. Нагадаємо, у перших двох турах дебатів перемогла Хілларі Клінтон: спочатку вона набрала 62%, потім – 57%. Не став винятком і останній прямий ефір дебатів: опитування показали, що за Клінтон свої голоси віддали 52% виборців, а за Трампа – 39%.

Проте фінальна зустріч кандидатів запам’яталась всім однією фразою – Дональд назвав Хілларі «бридкою жінкою». Такою була реакція мільярдера, коли Клінтон заявила, що у разі перемоги на виборах підніме податок для дуже багатих і йому не відвертітися від сплати. Тим самим, кандидатка від Демократичної партії натякнула на те, що Дональд приховує свої доходи і досі не оприлюднив податкову декларацію.

Мабуть, Трамп не сподівався, що його фраза «Such a nasty woman» («Така бридка жінка» в перекладі) стане інтернет-мемом вже через кілька годин після прямого ефіру. Твіттер вибухнув постами, в котрих відомі і прості американські жінки називали себе «бридкими», таким чином висловлюючи свою підтримку і солідарність Клінтон.

Наступного ж ранку на сайті онлайн-магазину Etsy уже з’явились футболки, майки, кепки, значки, картини, чашки та інша продукція з написом «Бридка жінка». Що ж, з Хілларі краще так не жартувати.