Олександр Педан зніматиме новий YouTube-проєкт про українські ВНЗ

Разом зі своєю донькою Лерою Педан 

Аби допомогти майбутнім абітурієнтам — учням 9-11 класів знайти «свій» навчальний заклад, професію для майбутнього та місто для свого майбутнього в Україні, Олександр та Лера Педан розпочинають новий Youtube-проєкт «УніверCheck».

«Цього року моя донька Лера перейшла в 11-й клас. Тож має визначитися, де навчатися та яку професію обрати. На власному досвіді я можу сказати, що це дуже складно. Ми побачили, що в Україні багато великих міст, в яких дуже багато університетів та ще більше спеціальностей. І про них дуже мало актуальної інформації — лише з офіційних сайтів та відгуків у мережі. Саме для розв`язання цієї проблеми ми й вирішили запустити цей проєкт. Я щасливий, що за допомогою "УніверCheck" ми покажемо українським школярам та їхнім батькам, які університети є в наших містах, чим вони відрізняються, розкажемо про перспективи навчання і професійного розвитку для молоді в Україні», — каже Олександр Педан, телеведучий та ідейний натхненник проєкту. 

У новому youtube-тревел-шоу глядачі побачать університети в 10 містах: 

  • Київ 
  • Суми 
  • Харків 
  • Дніпро 
  • Полтава 
  • Одеса
  • Рівне 
  • Чернівці 
  • Львів 

10-те місто ще обговорюється.

Лєра Педан каже, що хоче сама подивитися на університети та показати всім абітурієнтам, які можливості для навчання є в Україні, де мешкають студенти, як вони розважаються, які особливості українських міст. 

«У школах немає профорієнтації. На мою думку, це проблема нинішньої освіти. Нині, щоб визначитися з професією та університетом, потрібно поїхати в турне всією країною. Багато школярів та їхніх батьків просто не мають такої можливості. Я хочу побачити все на власні очі та показати іншим. Впевнена, наше шоу допоможе і мені, і абітурієнтам України зробити свій вибір у майбутньому», — каже Лера Педан.

 

Університет у кожному місті та студентів для участі у зйомках команда проєкту «УніверCheck» обиратиме за результатами анкетування та відеовізитівки. 

Ознайомитися з усіма умовами проєкту та заповнити анкету можна за цим посиланням до 30 вересня. 

Проєкт створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы