Не треба так: 5 шкідливих дієт зірок

Як не варто худнути

Лимонний детокс Наомі Кемпбелл

Ви правильно зрозуміли: окрім лимону, більше нічого не можна. Протягом 2-3 днів Наомі п’є лише воду з лимоном. Перед цим вона готує свій організм до лимонного детоксу. За тиждень до дієти модель їсть овочі замість м’яса, за два дні переходить на рідке харчування, а за день п’є лише апельсиновий фреш. Якщо лимонний детокс дається важко, Кемпбелл додає вівсянку або їсть один свіжий фрукт. Виходити із лимонного детоксу теж варто поступово, не навантажуючи шлунок їжею, а також пити багато води.

Дієта на дитячому харчуванні Різ Візерспун

Звісно, дитяче харчування корисне, але воно призначене лише для дітей. Адже дорослій людині потрібно більше поживних речовин, ніж їх міститься у маленькій дитячій банці. Та все ж Різ Візерспун інколи влаштовує собі такі детокс-дні, харчуюючись дитячими сумішами.

Ягоди і сашимі Вікторії Бекхем

За своє життя Вікторія Бекхем спробувала безліч дієт. Але найсуворішою була дієта після народження третьої дитини. У її основі були ягоди і сашимі. Тобто протягом кількох днів Вікі їла лише сиру рибу у японському стилі, а на десерт дозволяла собі ягоди. Ось це сила волі, чи не так?

Злакова дієта Анджеліни Джолі

Нездорову худорлявість цієї зірки обговорюють всі. Довгий час Анджеліна дотримувалася злакової дієти. Джолі любить вівсянку, зернята чіа та льон. У своїх інтерв’ю вона часто говорила, що таке харчування сприяло не лише втраті ваги, а й здоров’ю шкіри. Та насправді дієта може бути небезпечною. Річ у тому, що багато злакових не містять у своєму складі білки, які так необхідні нашому організму.

«Зелена» дієта Уми Турман

Ума Турман із юності сиділа на дієтах, а зараз намагається дотримуватися здорового харчування. Тому що чимало дієт зіпсували стан її здоров’я. Однією із таких було споживання зелені та овочів. У результаті, акторці поставили діагноз орторексії (параноїдальне прагнення до здорової їжі). Умі вдалося побороти харчовий розлад із допомогою лікарів. І тепер вона харчується збалансовано.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали