ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ...

ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

КАК ПРАВИЛЬНО СОСТАВИТЬ РЕЗЮМЕ, ЧТОБЫ ВАС С...

ЖИЗНЬ ПОСЛЕ КОРМЛЕНИЯ ГРУДЬЮ: ЧТО ТАКОЕ...

КАК ПОБОРОТЬ СТРАХИ, КОТОРЫЕ МЕШАЮТ НАЙТИ...

Легендарний футболіст Дарійо Срна придбав квартиру в Києві

Нова сторінка в житті спортсмена

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

У житті хорвата Дарійо Срна, який відіграв 15 сезонів за донецький «Шахтар» і став справжньою легендою, відбулося одразу дві цікаві події. Дарійо призначили директором клубу. Тепер він відповідає за прогрес молодих футболістів, адаптацію легіонерів і впровадження вихованців академії в першу команду. А зовсім нещодавно Срна прийняв рішення інвестувати гроші в київську нерухомість.

Дарійо, ви стали директором по футболу ФК «Шахтар». Розкажіть про це.

Д.С.: Найважливіше для мене після кар`єри гравця — залишитися у футболі. Я провів 15 років у «Шахтарі» в якості футболіста, зіграв понад 500 матчів за клуб. Потім почав працювати футбольним коучем. Зараз настав новий етап у моєму житті. Я радий, що продовжую роботу в своєму клубі. Для мене перехід з футбольної кар`єри в тренерську є спокійним і логічним продовженням спортивної діяльності.

Як нова посада вплинула на ваш звичний спосіб життя?

Д.С.: Я увесь час з командою. Зараз приношу користь «Шахтарю» як директор і як наставник. Роботи стало більше, але я цьому тільки радий.

Дарійо, днями ви придбали апартаменти в найдорожчому будинку України — Linden Luxury Residences. Чому ви купили житло саме тут?

Д.С.: Останніх 7 років я орендую житло в столиці. Враховуючи, що зараз я в Києві буду проводити більше часу, виникло питання про придбання власної квартири. Зробити правильний вибір мені допомогла дружина. Я — футболіст, умію грати в футбол і заробляти гроші. Якщо говорити про інвестиції, то подібними питаннями в нашій сім`ї займається дружина.

Ми проїздили біля Linden, дружина говорить: «Яке розкішне місцерозташування, давай тут купимо квартиру. Адже житло в центрі міста — це одна з кращих фінансових інвестицій».

Місцерозташування моєї нової квартири вражає! Новий будинок розташований на вулиці Лютеранській, поруч є все, що треба для комфортного життя: Пасаж, ЦУМ, Бесарабський ринок, Мандарин Плаза та ін. Територія будинку — закрита, тут встановлені кращі системи безпеки. У комплексі є фітнес складова, кінотеатр, дитячий майданчик, ресторан. Все, що мені потрібно. Ідеальний варіант для мене (Посміхається).

Яку квартиру ви обрали?

Д.С.: Я планую жити в цій квартирі, тому обирав її дуже ретельно. Квартира з красивим виглядом з вікна і високими стелями. Вже зроблений дизайн-проект, тому як тільки у мене будуть ключі, почнеться ремонт. Упевнений, що мій новий етап у житті, в Linden Luxury Residences, буде вдалим!

ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ

Для тех, кто любит эстетику и свободу

Как правильно составить резюме, чтобы вас с большей вероятностью приняли на работу мечты

Как убрать носогубные складки: эффективный комплекс упражнений для лица

Жизнь после кормления грудью: что такое лактационное заточение и почему отлучать ребенка бывает так сложно?

100 крутых фильмов по версии читателей ELLE