БРИТАНСКАЯ ЗВЕЗДА ДУА ЛИПА НАДЕЛА КОСТЮМ ОТ...

ПРЕМЬЕРА: ЛУНА ПРЕЗЕНТОВАЛА КЛИП НА ПЕСНЮ...

БИТВА ОБРАЗОВ: ТИНА КАРОЛЬ И БЕЛЛА ХАДИД В ТОПЕ...

МОРГАНА ФРИМЕНА ОБВИНИЛИ В СЕКСУАЛЬНЫХ...

ПОЧЕМУ РАЙАН РЕЙНОЛЬДС ЗАПРЕТИЛ СВОИМ ДЕТЯМ...

Катя Осадча: «Японія для мене стала найбільшим випробуванням дитинства»

Телеведуча розповіла про своє модельне минуле

Телеканал «1+1» запускає проект «Модель XL», учасницями якого стануть  дівчата з пишними формами. У проекті жінки вперше на українському телебаченні кинуть виклик суворим стереотипам краси в індустрії моди. Реаліті вийде на телеканалі наприкінці жовтня. Вирішуватимуть долю учасниць проекту ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя «Танці з зірками» Влад Яма та модель плюс-сайз з Латвії Тетяна Мацкевич.

Напередодні першого ефіру Осадча розповіла про своє непросте модельне минуле:

«Під час зйомок #МодельXL довелося пригадати весь свій модельний досвід, тільки на власному прикладі можна пояснити, чому професія моделі це не розвага і не хоббі. 
На цій світлині мені 14, журнал #SPUR, Японія, фотосессія у передмісті Токіо. Закинута школа де було страшенно холодно і сиро, знімали довго, японці люблять починати працювати o 4-5 ранку. Японія для мене стала найбільшим випробуванням дитинства. Люди з іншим менталітетом, трудоголіки, що не роблять знижок ані на вік, ані на стать. #міймодельнийдосвід #модельXL»

«Мені 16, щойно приїхала в Париж, приїхала з мамою, але за два тижні мама поїхала, а я залишилася працювати і вчитися жити без батьків. Я точно знаю, що професія моделі загартовує на все життя. 
Я тішуся, що трохи свого досвіду зможу передати першим в Україні моделям plus size #скоро #модельXL»

Перший випуск проекту, який покликаний не тільки розширити загальноприйняте уявлення про жіночу красу, а й допомогти багатьом дівчатам повірити в себе і полюбити своє тіло таким, глядачі побачать 31 жовтня о 22:00. 

Лучшие цитаты Роберта Дауни-младшего

Скандальные факты о Майли Сайрус

«Тому, кого боги наградят хорошей грудью, в придачу они дадут жизнь, полную испытаний», – 10 цитат Ким Бейсингер

Загрузка...