«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ПОСЛЕДНЯЯ КОЛЛЕКЦИЯ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА ДЛЯ...

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА СООБЩИЛ, КАК...

8 СУМОК, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ЛЮБОЙ ОБРАЗ В...

Hot-10: українські спортсмени, за якими ми будемо слідкувати на Олімпіаді

Не лише талановиті і титуловані, а й симпатичні олімпійці - у нашому списку

Олег Верняєв

Надія та лідер української збірної зі спортивної гімнастики, чемпіон світу – і все це лише у 22 роки!

Ігор Бодров

Спринтер та учасник естафетної команди, а ще високий і харизматичний блондин))

Ілля Марченко

Днями Ілля вийшов до фіналу іспанського турніру, раніше цього року у півфіналі турніру ATP Qatar ExxonMobil Open в Досі поступився другій ракетці світу – Рафаелю Надалю.

Андрій Говоров

На даний момент Андрій – найкращий український плавець. «Він вже півроку живе у Бразилії. Тренується у відомого і дуже сильного бразильського тренера-спринтера. І його результати останнім часом постійно йдуть угору. Говоров дуже багато змагається і на кожних стартах результат все кращий і кращий. Суперники це бачать і вже відверто його бояться», – кажуть його українські тренери.

Богдан Бондаренко

Людина, котра бере висоту 2,42 м(!) в стрибках у висоту, чемпіон світу, володар національного рекорду. Звісно ж, всі чекають від Богдана медалі з Ріо.

Андрій Грівко

Лідер української збірної з шосейних велогонок, віце-чеміпон І в історії Європейських ігор лаконічно заявляє: "Підтримка вболівальників для мене - це основа успішної мотивації!"

Георгій Зантарая

Український чемпіон світу з грузинськими кореням. Не знаємо, чи візьме Георгій золоту медаль за свої професійні навики, але перше місце серед найсимпатичніших дзюдоїстів йому гарантовано!

Павло Алтухов

"Підтримка вболівальників для мене - це енергія променів з різних куточків світу, зосереджена в один момент на мені. В момент старту про це не думаєш, але відчуваєш у повній мірі", – Алтухов. Не лише призер чемпіонату Європи з веслування на каное, а ще й поетична душа.

Ілля Кваша

«Підтримка вболівальників для мене – це величезна сила, яка здатна допомогти «зрушити гори»! Коли я відчуваю, що в мене вірять і щиро підтримують, я стаю сильнішим! Я відчуваю, що не один, і що за мною ціла країна!», – каже призер Олімпійських ігор. Ілля, ми в тебе віримо, не сумнівайся!

Жан Беленюк

Чемпіон світу і Європи, щирий українець з африканськими коріннями (Руанда) цього року приєднався до патріотичного флешмобу #яЛюблюСвоюКраїну. Ми теж любимо Україну і віримо в те, що в Ріо Жан її прославить!