Пристрасний перформанс Аліши Кіз та Usher на Super Bowl Halftime Show 2024

Чим запам’яталося цьогорічне шоу

Увечері 11 лютого в Лас-Вегасі пройшов Super Bowl — щорічний фінал суперкубка з американського футболу. За традицією, у перерві гри під назвою Halftime Show запрошують виступити відомих співаків з кількома своїми треками. Минулого року головною зіркою шоу стала Ріанна, яка влаштувала справжній перформанс у червоному комбінезоні Loewe на підвісних платформах, заспівавши свої найпопулярніші хіти. Для цьогорічного виступу організатори обрали хедлайнером Usher.

 

 

На сцені Super Bowl Halftime Show співак виконав 13 пісень, деякі з них — з іншими зірками, зокрема з Алішею Кіз, will.i.am, HER, Lil Jon і Ludacris.

На початку свого виступу Usher обрав білий костюм, вкритий дорогоцінним камінням, від Dolce & Gabbana. Згодом артист змінив образ, поставши перед глядачами у чорному вбранні, що прикрасили 340 000 кристалів, від Off-White. Аліша Кіз, яка приєдналася до Usher за яскравим піаніно, одягнула для події червоний обтислий комбінезон із накидкою, доповнений камінцями Swarovski. Можемо зробити висновок, що головним трендом на Super Bowl Halftime Show однозначно стало все сяйливе та блискуче. 

Super Bowl вважається однією з найпопулярніших подій у США, саме тому більшість зірок відкладають у цей день усі свої справи, щоб відправитися на гру. Так, серед гостей на стадіоні ми помітили Блейк Лайвлі, Гейлі й Джастіна Бібер, сім’ю Кардаш’ян-Дженнер, Леді Гагу та багато інших. Тейлор Свіфт спеціально прибула на захід, щоб підтримати свого хлопця — футболіста Тревіса Келса.


Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали