Ciao, bella! Найзнаменитіші та найкрасивіші італійки в історії

Орнелла Муті, Софі Лорен та інші красуні

Одним із головних надбань Італії, крім видатних дизайнерів, гастрономічних делікатесів та Челентано, є місцеві красуні. Італійки вважаються одними з найгарніших у світі — історія зберігає безліч прикладів. Жіночні форми, пристрасний темперамент, чуттєвість у її первинному значенні — титул секс-символів дістається цим гарячим особам без бою.

 

Софі Лорен

Уродженка Італії, Софі Лорен своєю всесвітньою популярністю багато в чому зобов’язана генам. І хоча драматичний талант актриси не піддається сумніву (зірка удостоєна премій усіх основних кінофестивалів), в історію Лорен увійшла насамперед як символ краси, в контексті якої ім’я акторки стало загальною назвою. Образ кінозірки породив глобальне божевілля: чоловіки поклонялися Лорен, а жінки намагалися її наслідувати. Пишні форми, фіалкові очі, повні губи — мільйони залицяльників стали жертвою краси Софі Лорен, тоді як її серце належало одному-єдиному чоловікові, кінопродюсеру Карло Понті.

Моніка Беллуччі

Титул головного секс-символу нашого часу належить італійці Моніці Беллуччі. Яскрава зовнішність акторки з обличчям ангела та тілом грішниці продовжує надихати режисерів на нескінченні інтерпретації теми «зганьблена краса». Беллуччі вдалося втілити цілу галерею таких образів — від Марії Магдалини до вуличної повії. При цьому, незважаючи на свою класичну універсальну красу, акторка затребувана насамперед в артхаусному жанрі.

Б’янка Балті

Плід кохання італійця та азербайджанки — пекуча суміш, констатують і чоловіки, і жінки, дивлячись на глянцеві знімки топ-моделі. Красуня випромінює електрику одним поглядом блакитних очей. Недивно, що сицилійський дует Доменіко Дольче та Стефано Габбана ангажував красуню одразу, як тільки вона з’явилася на модельному горизонті.

Клаудія Кардинале

Одна з найбажаніших італійок усіх часів, Клаудія Кардинале з’явилася на світ зовсім не в Італії, а в Тунісі. Але незнання рідної мови (Клаудія говорила французькою) не завадило акторці стати італійською кінозіркою та музою маестро Фелліні. Дивно й те, що така красива жінка не крутила бурхливих романів із партнерами по зйомках, як це часто буває, і відкинула самого Алена Делона.

Орнелла Муті

Італійка з домішкою естонської крові Орнелла Муті — втілення нетипової для рідних країв краси. Витончена фігура, блакитні очі, пасма пшеничного волосся — навіть для Італії зовнішність Муті видавалася екзотичною. Найдивовижніше, що час і досі над нею не владний: Орнелла Муті й у 60 років справжня красуня. У чому секрет — у генах чи в спагетті? Залишається лише здогадуватися та заздрити мовчки.

Джина Лоллобріджида

Той факт, що Джина Лоллобріджида зіграла головні ролі в картинах «Найкрасивіша жінка у світі» та «Собор Паризької богоматері», говорить сам за себе. Осина талія, графічні брови, розкосі очі — ніяких гіпертрофованих форм, лише ідеальна симетрія. Кінодіву свого часу беззаперечно визнали еталоном краси та блискучою актрисою. Боротися за звання секс-символу шикарній брюнетці доводилося лише з однією сучасницею — Софі Лорен, але з такою не гріх і позмагатися!

Катерина Муріно

Встояти перед чарами млосної красуні Катерини Муріно не зміг навіть Джеймс Бонд у фільмі «Казино "Рояль“. Проте статус секс-символу дістався акторці задовго до заповітного амплуа «дівчини спецагента»: на батьківщині Муріно назвали головною красунею країни ще у 1997 році, після чого успіх на телебаченні та в кіно не забарився.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали