Актори, які ненавиділи одне одного під час зйомок

Ворожнеча, яку не побачиш через екран

Актор — значно складніша професія, ніж може здатися на перший погляд, адже ті, хто її обирають, мають вміти приховувати свої справжні емоції, переживання та почуття за «сценічними». Про професіоналізм цих зірок ходять легенди — на екрані вони були закоханими, сім’єю, друзями, однак насправді ненавиділи одне одного. Хто вони і в яких фільмах знімалися, розповідаємо у нашому матеріалі. 

Джеймі Дорнан і Дакота Джонсон

У це складно повірити, однак, якщо вірити чуткам, зйомки «50 відтінків сірого» були геть не такими гарячими, як результат, що ми побачили на екранах. Річ у тім, що виконавці головних ролей — Дакота Джонсон і Джеймі Дорнан — ніяк не могли знайти спільну мову та правильний підхід одне до одного. Еротичні сцени давалися настільки важко, що кінокартину буквально забрали на себе дублери. 

Як повідомляється, причиною напруженої атмосфери та непорозумінь була дружина Джеймі Дорнана, яка була проти участі чоловіка у зйомках. 

Раян Гослінг і Рейчел МакАдамс

«Щоденник пам’яті» — у певному сенсі унікальний фільм, адже за його чутливим наповненням, що доторкнулося душ мільйонів глядачів з усього світу, стояли скандали та крики на знімальному майданчику. Дехто з членів команди кінокартини згадував, що Раян Гослінг навіть просив, аби слова Рейчел МакАдамс прочитала інша людина за кадром. 

Зазначимо, що актори почали зустрічатися за декілька місяців після виходу фільму. 

Дженніфер Грей і Патрік Свейзі

Як Джонні Касл був зосереджений на відточуванні танцювальної майстерності «Бебі», а не на ній самій, так і виконавець його ролі Патрік Свейзі не міг фокусуватися ні на чому іншому, окрім «дивних настроїв і витівок» Дженніфер Грей. Усе це дуже заважало знімальному процесу «Брудних танців». 

Клер Дейнс і Леонардо Ді Капріо

Ролі найвідоміших закоханих в історії — Ромео і Джульєтти — перетворили Леонардо Ді Капріо і Клер Дейнс на запеклих ворогів на знімальному майданчику. Зокрема, Клер не могла терпіти жарти Лео, а він своєю чергою вважав її жорстокою. Дійшло до того, що актори майже не розмовляли одне з одним. 

Шеннен Догерті та Дженні Гарт

У 90-ті вони задавали тренди, і тисячі молодих людей у всьому світі мріяли бути схожими на героїв «Беверлі Хіллз 90210». Однак конфлікт між Брендою Волш і Келлі Тейлор не обмежувався серіалом, Шеннен Догерті та Дженні Гарт підхопили ворожнечу своїх героїнь. Зокрема, Дженні в автобіографії «Думки голлівудської білявки» зізналася, що хотіла «вибити око» Шеннен. 

Мерилін Монро і Тоні Кертіс

Зйомки культового фільму «У джазі тільки дівчата» здавалися виконавцям головних ролей справжнім пеклом, особливо невдоволеним своєю партнеркою був Тоні Кертіс. Зокрема, він скаржився на скандальну поведінку Мерилін на майданчику та стверджував, що вона «цілується, як Гітлер». До того ж одного разу запізнення Монро призвело до затримки початку зйомок на 2-3 години, а щоб вимовити репліку «Це я, Шугар» їй знадобилося 47 дублів. 

Бетт Девіс і Джоан Кроуфорд

Звісно, неможливо не згадати про Бетт Девіс і Джоан Кроуфорд, адже їхня ворожнеча вже стала частиною історії Голлівуду. Протягом усього професійного життя між акторками точилася запекла боротьба, яку вони вивільнили на зйомках «Що сталося з Бебі Джейн?». 

Кажуть, що після знімання сцен із ляпасами та бійками у Кроуфорд була порізана голова, а у Девіс — травма спини. До того ж обидві скаржилися одна на одну режисерові Роберту Олдрічу. 

Ворожнеча Бетт Девіс і Джоан Кроуфорд за лаштунками фільму «Що сталося з Бебі Джейн?» лягла в основу сюжету першого сезону серіалу Раяна Мерфі «Ворожнеча».

За матеріалом ELLE PL


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали