7 зірок, чий перший поцілунок стався у кадрі

Kiss me

Певно, кожен із вас пам’ятає свій перший поцілунок. Це особливий спогад, сповнений сором’язливості, незграбності та змішаних відчуттів. Можливо, ці актори хотіли би поцілувати вперше дорогих собі людей, та їм довелося робити це перед камерами. Пригадуємо знаменитостей, котрі були змушені подорослішати на знімальному майданчику.

Міла Куніс та Ештон Кутчер

14-річній Мілі довелося чотири роки наполегливо працювати, щоб її нарешті взяли на роль у серіал «Шоу 70-х». Там юна акторка змушена була вперше поцілуватися з Ештоном Кутчером — і вже через 14 років вони одружилися в реальному житті!

Макалей Калкін й Анна Кламскі

У багатьох актор Макалей Калкін асоціюється лише з комедією «Сам удома», але на початку 90-х актор встиг знятися у кількох цікавих стрічках. Наприклад, у драмі «Моя дівчинка» про дорослішання Вейлі, яка за одне літо вперше закохалася, вперше розчарувалася і вперше відчула гіркоту втрати. За свій милий поцілунок Макалей та Анна навіть отримали приз від каналу MTV. Однак сам актор зізнався, що між дублями виражав своє незадоволення інтимним моментом.

Кірстен Данст і Бред Пітт

«Це було жахливо», — розповідала про свій перший поцілунок із Бредом Піттом у фільмі «Інтерв’ю з вампіром» акторка Кірстен Данст. Тоді їй лишень виповнилося 11 років, а ось Бред був удвічі старшим за неї. Кірстен пережила великий стрес і ще довго не могла цілуватися із хлопцями. І хоча актори завчасно домовилися про скромний поцілунок, для зовсім юної дівчини це було великою неприємністю. А ще її бентежив дивний зовнішній вигляд Пітта: на зйомках йому робили «хворобливий» і дещо страшний грим. 

Дакота Фаннінг і Томас Кьортіс

Перший поцілунок Дакоти Фаннінг відбувся, коли їй було всього 7 років, у фільмі «Стильна штучка». На відміну від деяких своїх колег, дівчина пригадує його з усмішкою: «Я добре знала Тома, тому мені було зовсім не важко цілувати його».

Кеті Голмс та Джеймс Ван Дер Бік

Перший поцілунок акторки Кеті Голмс стався на зйомках популярного серіалу «Бухта Доусона». Цей епізод у своєму житті зірка досі називає дивакуватим.

Міллі Боббі Браун та Фінн Вулфард

Виконавиця головної ролі у серіалі «Дивні дива» вперше поцілувалася у 12 років. За цим спостерігали не лише знімальна група, а й батьки дівчинки, які знаходилися за кадром. «Це була найбільш ніякова сцена на світі! Але згодом ми звикли. Я тренувалася вдома з подушкою», — розповіла Міллі.

Сірша Ронан і Рорі Копус

Поцілунок акторки Сірші Ронан стався на зйомках комедійної мелодрами «Я ніколи не буду твоєю», де Ронан зіграла доньку головної героїні у виконанні Мішель Пфайффер. За словами зірки, поцілунок їй дався нелегко. Цілуватися довелося 8 дублів, а все через те, що дівчинка поспішала швидше закінчити ці «муки».

Текст: Дарія Андрійчук


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали