MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

7 змін, які відбудуться з Кейт Міддлтон, якщо вона стане королевою

Уявляємо герцогиню в новому амплуа

Фото: Фото: Getty Images,

Рейтинг статьи / 0
4 5 11

На британський престол є чимало претендентів. Однак найімовірніше скоро на трон сяде принц Чарльз, а вже після — принц Вільям разом зі своїми дітьми. Коли це трапиться, зміниться життя не лише герцога Кембриджського, а і його дружини Кейт Міддлтон. Пропонуємо привідкрити завісу майбутнього і уявити, яким буде життя герцогині з новим титутом.

1. Її коронують. Згідно з британською традицією, коронованим буде не лише принц Вільям, а і його дружина. Щоправда, це правило не розповсюджується на чоловіків (тому чоловік Єлизавети ІІ Філіпп так і залишився принцом).

2. Вона переїде до Букінгемського палацу. Адже саме він є офіційною резиденцією британської королівської родини з 1837 року.

3. Їй не потрібно буде робити реверанси. За традицією, зустрічаючи членів королівської родини, чоловіки нахиляють голову, а жінки роблять реверанс. Зараз Кейт Міддлтон виконує шанобливий жест перед королевою, принцом Філіппом, принцом Чарльзом та його дружиною, принцом Гаррі та Меган Маркл та іншими принцесами і принцами королівської крові. Все через те, що вони мають вище звання, ніж вона. Та коли Вільям стане королем, їй більше ніколи не доведеться кланятися іншим.

4. У неї збільшиться кількість обовязків. Хоча Кейт Міддлтон й зараз веде активну соціальну діяльність, їй доведеться виконувати ще більше роботи. Наприклад, після коронування Єлизавети ІІ принц Філіпп був залучений у всі заходи, які відвідувала королева. Він став патроном і членом 750 організацій і не вийшов на пенсію. Траплялися часи, коли він відвідував понад 2000 офіційних заходів протягом року по всьому світу.

5. Вона зможе дати титул своїм батькам. Поки що батьки Кейт Міддлтон не мають титулу, тому найімовірніше, ставши королевою, герцогиня захоче дати титул лордів своїм батькам. І вона матиме на це повне право.

6. Вона буде організовувати Різдво. Якщо після коронації Вільям успадкує від бабусі палац у Сандрінгемі, то його дружина буде влаштовувати сімейне святкування зимових свят. Згідно з традицією, напередодні свята члени королівської родини обмінюються подарунками і насолоджуються смаком традиційних страв.

7. Вона матиме доступ до королівських прикрас. Усіми коштовностями британської корони володіє родина. Але зараз саме королева Єлизавета розпоряджається ними. Після церемонії Кейт можна буде не запитувати дозволу одягати ту чи іншу річ.

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Кохання у повітрі: 10 найзворушливіших фото королівської родини

Делаем укладку как в салоне, не выходя из дома

Выпадение волос, усвоение витаминов, проблемы с кожей: что еще может определить генетический анализ

Вслед за братом принц Гарри поделился воспоминаниями о дедушке