5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно

Не по-зірковому

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
3 5 10

Ставши популярними, ці знаменитості не забули справжню ціну грошей і, заробляючи мільйони, живуть достатньо скромно. Сьогодні говоримо про людей, які цілком могли би жити королівським життям, але надають перевагу свідомому споживанню.

Кіану Рівз

Кіану не витрачає гроші на дорогі автівки чи величезні будинки. Його можна побачити в метро чи магазинах мас-маркету. Майже всі свої заощадження актор витрачає на благодійність. Після того, як його сестра захворіла на лейкемію, він створив благодійний фонд, який допомагає дитячим лікарням і фінансує дослідження у сфері раку.

Сара Джессіка Паркер

На відміну від своєї героїні у серіалі «Секс і місто», Сара байдужа до дорогого взуття, сумок та суконь. Акторка із багатодітної родини. Вона зростала разом з іншими 8 членами сім’ї і не забуває про це. Її статок оцінюють у 100 мільйонів доларів, але зірка ніколи цим не хизується. Єдиною її великою покупкою був будинок в елітному кварталі.

Кіра Найтлі

Кіра часто перевтілюється у вишуканих і багатих жінок. На екрані їй справді пасують діаманти і витончені сукні. Та в житті зірка намагається відмежуватися від цього. У своїх інтерв’ю Кіра часто наголошує, що її справжня цінність — це близькі люди.

Дженніфер Лоуренс

Її статок у різних джерелах оцінюють у 18 мільйонів доларів. Але Дженніфер досі живе у звичайній квартирі, яку купила, як тільки переїхала до Лос-Анджелеса. І переїжджати у великий дім вона зовсім не планує.

Дженніфер Гарнер

Дженніфер наче зовсім не відчуває, що вона зірка. Вона купує продукти на звичайному ринку, одягається у магазинах мас-маркету… Акторка не має охоронців, а у публічних місцях часто з’являється у компанії своїх доньок. Зірка не витрачає кошти на великі будинки чи авто, а її улюбленим видом транспорту є велосипед. Тобто Джен не відрізняється від багатьох із нас.

Єва Лонгорія

Єва виросла у бідній мексиканській родині і чудово пам’ятає часи, коли їм не було чого їсти. Популярності акторка досягнула завдяки наполегливій праці. І хоча її єдиним найбільшим проектом був серіал «Відчайдушні домогосподарки», вона знайшла себе у видавництві книг та ресторанному бізнесі. На рахунку Єви близько 35 мільйонів доларів, але ставиться до грошей вона дуже бережно.

Леонардо Ді Капріо

В інтерв’ю Лео говорить, що не любить витрачати багато грошей. Він відомий своєю благодійністю і також активно захищає навколишнє середовище. Наприклад, тільки на захист тигрів за його допомогою було зібрано 39 млн доларів! Він також створив благодійний фонд імені себе, який очищує воду в особливо проблематичних районах Африки.

Текст: Дарія Андрійчук

Інші люди: 7 зірок, які значно змінилися за останні роки

7 знаменитостей, які знайшли своє кохання після 40 років

Мода на українське: які вишиванки носять Кейт Міддлтон, Єва Лонгорія, Сінді Кроуфорд та інші знаменитості

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам