БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

МЕНЮ КРАСОТЫ: ЧТО БЫ ТАКОГО СЪЕСТЬ, ЧТОБЫ...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

ЧТО ТАКОЕ КАРБОКСИТЕРАПИЯ

7 акторок, які приховували вагітність під час зйомок

Працювали, незважаючи ні на що!

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Продовжувати зйомки, незважаючи на складні життєві обставини, погане самопочуття або хворобу — це доля кожного актора. І як би знімальна група не намагалася спланувати всі форс-мажори, трапляються ситуації, коли все виходить із-під контролю. Наприклад, коли акторка вагітніє. Розповідаємо про знаменитостей, які продовжували зніматися, будучи при надії, а ми й не помітили!

Кортні Кокс «Друзі»

Фінальний епізод серіалу був знятий тоді, коли акторка була на 5 місяці вагітності. Не зважаючи на те, що Кортні одягали у мішкуватий одяг, приховати вагітність у певних моментах все ж таки було складно.

Анджеліна Джолі «Підміна»

В одному зі своїх інтерв’ю акторка зізналася, що їй було важко грати в емоційній драмі «Підміна». Тоді акторка була при надії, вже маючи 4 дітей, і грати жінку, яка втратила сина, було непросто.

Ліна Хіді «Гра престолів»

У Ліни двоє дітей, і обидві вагітності вона пережила на зйомках серіалу «Гра престолів». Сина Уялі вона народила у 2010-му, коли знімалася у 1 сезоні. В 2015 році родилася донька Тедді, яку акторка виношувала під час зйомок 5 сезону.

Скарлетт Йоганссон «Месники: Ера Альтрона»

Акторці знадобилося аж троє дублерів під час зйомок «Месники: Ера Альтрона».Оскільки Скарлетт була при надії, знімальна група боялася ризикувати її здоров’ям у бойових сценах. Пізніше Йоганссон часто говорила про важливість дублерів і дякувала своїм колегам.

Блейк Лайвлі «Вік Аделайн»

Акторка не покидала зйомки фільму «Вік Аделайн» до останнього місяця вагітності. Колеги розповідали, що Блейк працювала на рівні з іншими акторами, не вимагаючи для себе спеціальних умов.

Джулія Робертс «Дванадцять друзів Оушена»

Відомо, що акторка була вагітна близнюками Хейзел та Фіннаусом Модером під час зйомок фільму «Дванадцять друзів Оушена» у 2004 році.

Емілі Блант «Дівчина в поїзді»

Те, що Емілі була вагітна під час зйомок фільму «Дівчина в поїзді», помітити практично неможливо. Акторка також була вагітна на зйомках фільму «Чим далі в ліс…» у 2013 році. Тоді вона дізналася, що носить під серцем дитину, як тільки підписала контракт. Блант нічого не говорила режисеру, поки їй не стало погано після першого триместру — за два тижні до початку репетицій. Усі хвилювалися, чи зможуть зняти Емілі вдало, але завдяки роботі художників із костюмів, усе було успішно.

Текст: Дарія Андрійчук

БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

Що сталося: чому Блейк Лайвлі знову видалила всі фото з Instagram

Треба брати: 5 речей червоного кольору, які ніколи не вийдуть з моди

Как носить белую рубашку: берем пример с Меган Маркл

Классика нашего времени: 100 лучших фильмов десятилетия

Как выглядеть стройнее: 6 модных приемов