5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 зірок, які співали в метро, а зараз підкорюють стадіони

Починали з нуля

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Нині їхнє життя здається нам ідеальним: величезні маєтки, розкішний одяг, дорогі автівки та любов фанатів. Але шлях до такого успіху часто буває тернистим. Ці 5 зірок доводять, що завдяки таланту і наполегливості можна досягнути будь-яких висот. Головне, вірити у свою мрію і впевнено йти до цілі.

Джордж Майкл

Ще бувши нікому не відомим, Джордж виконував легендарні композиції рок-гурту Queen у переходах лондонського метро. А вже через десятки років він виступав разом із культовим колективом як соліст, і його голосом насолоджувалися мільйони. Після смерті Фредді Мерк’юрі Майклу пропонували очолити колектив, та він відмовився.

Джастін Бібер

Усе почалося з того, що милий і привабливий хлопець Джастін виконував свої пісні на перервах між уроками посеред вулиць і знімав відео для YouTube. Сьогодні Джастін Бібер збирає мільйонну аудиторію на своїх концертах. Тепер між брутальним юнаком із татуюваннями і тим романтичним хлопцем знайдеться мало спільного. Та все ж свою харизму він ніколи не втратить.

ZAZ

Одного дня ця французька співачка вирішила: для того, щоб підкорити світ, не обов’язково підписувати договір із продюсером, влаштовувати концерт, знімати кліп або шукати зв’язки. Їй знадобилася камера, двоє друзів і хороший настрій, щоб вийти на вулицю, заспівати свою пісню і підкорити увагу більше 20 мільйонів користувачів соцмереж, які почали шерити відео один одному. Зараз ви навряд зустрінете ZAZ на вулицях Парижа, але після пандемії обов’язково зможете відвідати її концерти у будь-якій європейській столиці.

Стінг

Стінг не співав у метро, будучи невідомим, але спустився у лондонський метрополітен, вже будучи лауреатом декількох престижних музичних премій. Співак вирішив розважитись і подарувати гарний настрій людям. За свій виступ він заробив 40 фунтів.

Авріл Лавін

Співачка виступала в метро Нью-Йорка задля благодійності. Хоча Авріл та її музиканти зібрали лише 16 доларів, її концерт був символічним і надихнув інших робити більше добрих вчинків.

Текст: Дарія Андрійчук

Instagram-отчет: как Риз Уизерспун, Виктория Бекхэм и другие звезды отметили Рождество 2020

Эволюция стиля Софии Ротару в 10 клипах

Видео дня: Джастин Бибер делает макияж Хейли Болдуин

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram