РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 заборонених продуктів і страв, які не їсть королівська родина

Stop eating

Життя королівської родини здається нам ідеальним. Коли уявляєш їхні частування, чаювання чи гостини, на думку спадає неймовірно вбраний стіл із делікатесами. Проте на королівській кухні є свої заборони, такі ж, як, наприклад, дрес-код. Розкриваємо секрет, які продукти заборонені у королівській родині і чому.

Часник

Думаємо, причина зрозуміла всім. Хоча цей продукт відомий своїми корисними властивостями, він гарантує неприємний запах із ротової порожнини. Оскільки членам королівської родини необхідно спілкувати з гостями і мати ідеальний вигляд, цей продукт не зустрінеш у жодній страві на столі.

Молюски

Вважається, що вони є причиною харчових отруєнь, тому королівська родина перестраховується. Навіщо ризикувати, якщо їх можна просто заборонити? Щоправда, подейкують, що принц Вільям обожнює суші. Тож можливо, коли він стане королем, така традиція зміниться.

Фуа-гра

Син королеви Єлизавети ІІ Чарльз часто виступає на захист тварин, тож не може дозволити, щоб вони страждали. Таким чином, якщо коли-небудь опинитеся за королівським столом, поласувати гусячою печінкою не вдасться.

Біфштекс із кров’ю

Такої страви також ніколи не буде у королівському меню. Члени родини вважаю, що недостатньо просмажене м’ясо, як і молюски, може призвести до харчових отруєнь або ж викликати важкість у шлунку.

Паста

Королева виступає проти цієї страви, бо вважає, що не потрібно навантажувати організм вуглеводами та крохмалем. Це ж стосується будь-яких гострих страв, а також томатних соусів.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Идеальный монохром: элегантный выход королевы Летиции в Мадриде

Как убрать глубокие межбровные морщины и складки

Як бути щасливою: 8 наукових лайфхаків

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021