НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

5 рекордів королеви Єлизавети, які надихають

94-річна королева не припиняє дивувати

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
4 5 8

Хіба можна уявити Великобританію без королеви Єлизавети ІІ? Ми настільки звикли до її розкішних капелюшків, яскравих костюмів і неймовірної усмішки! Протягом довгих років свого правління Її Величність встигла побити декілька рекордів. Детальніше про них — далі у матеріалі.

1.Єлизавета ІІ найдовше перебуває на британському престолі. Це її найголовніше досягнення! Єлизавета побила рекорд ще у 2015 році. Її конкуренткою була королева Вікторія, яка правила 63 роки. Але сьогоднішня королева Британії перебуває на чолі держави вже 69 років (із 6 лютого 1952-го). Єлизавета ІІ стала королевою у 25 років. Незважаючи на її молодість і тендітність на той час, її називали залізною леді. За ці 69 років королева Єлизавета встигла побачити на посту прем’єр-міністра 14 кандидатів. Цікаво, що Її Величність може побити цей рекорд не лише у своїй країні, а й у світі. У 2022 році вона може стати монархом, який найдовше править країною, обійшовши короля Тайланду Раму IX (він керував 70 років і помер).

2. Єлизавета ІІ — найбагатша королева світу. У 2012 році її статки оцінювали у 310 мільйонів фунтів. Ця сума найбільше поповнюється за рахунок доходів від нерухомості, прикрас і предметів мистецтва.

3. Королева Єлизавета — найстаріший монарх світу. Так, Її Величність побила й віковий рекорд не тільки у Великобританії, а й у світі. Їй вже 94 роки і вона має прекрасне самопочуття, вишуканий та бадьорий вигляд на публіці. І хоча гідна заміна її кандидатурі на престол вже давно є — її син принц Чарльз — королева поки що не покидає трон, незважаючи на всі чутки у пресі.

4. Єлизавета ІІ править найбільшою кількістю країн. Їй підпорядковують 116 держав із населенням 139 мільйонів осіб. До того ж Єлизавета зображена на монетах 35 країн — а це ще один рекорд. Ще жодна людина не отримувала шани у таких масштабах.

5. Королева перебуває у шлюбі 73 роки. Всі ці роки пліч-о-пліч із королевою крокує її чоловік – герцог Единбурзький принц Філіпп. Він старший за Єлизавету на 4 роки, вони відсвяткували 73-тю річницю у листопаді 2020-го і стали рекордсменами разом. Ще жодній королівській парі не вдалося пронести своє кохання крізь такий тривалий час.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

Королевское пополнение: внучка Елизаветы II принцесса Евгения родила ребенка

9 кумедних фото королеви Єлизавети ІІ, які піднімуть вам настрій

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька