5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 найбільш таємних зіркових весіль

Головне для них — конспірація

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Селебріті часто втомлюються від уваги своїх фанів. Вони хочуть залишити найсокровенніше при собі, тому приховують стосунки від публіки. А коли мова йде про весілля, інколи зіркам хочеться розділити це свято лише з найріднішими. Сьогодні поговоримо саме про такі пари.

Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс

Весілля цієї прекрасної пари відбулося 9 вересня 2012 року у Південній Каліфорнії. Серед гостей були й знаменитості, але всі тримали подію у секреті. Церемонія пройшла у Boone Hall Plantation, де знімали фільм «Щоденник пам’яті». Місце нагадує старовинний, але красивий будинок.

Жизель Бюндхен і Том Бреді

Жизель і Том зіграли одразу два весілля. Одне з них було світським і для преси, а інше лише для близьких і рідних. На другій події були присутні лише 25 гостей. Церемонія відбулася вдома у Жизель в Коста-Ріці.

Наталі Портман і Бенджамін Мільп’є

Вони знайомилися у 2008 році і вже через два роки заручилися. В 2011 році у пари народився первісток, а про їхнє весілля ніхто не знав. Вони зіграли його 4 серпня у своєму домі в каліфорнійському містечку Біг-Сюр. Усього були присутні 60 гостей.

Кейт Вінслет і Нед Рокнролл

Весілля закоханих відбулося у 2012 році під грифом цілком таємно. Про церемонію не знали навіть батьки наречених. На подію завітали лише діти акторки від попередніх шлюбів і її друг Леонардо Ді Капріо.

Деніел Крейг і Рейчел Вайс

У своїх інтерв’ю агент 007 часто стверджує, що терпіти не може говорити про особисте. У 2010 році він почав зустрічатися з Рейчел Вайс, а вже через рік пара одружилася у Нью-Йорку. На церемонії було лише двоє близьких друзів, а також діти акторів від попередніх шлюбів.

Текст: Дарья Андрийчук

30-летние холостяки: почему они до сих пор одиноки?

5 весіль із фільмів, які ми ніколи не забудемо

12 признаков не мальчика, но мужа

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram