КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 акторів, яких ледь не звели з розуму їхні ролі

Культові перевтілення

Бути актором — завдання не з простих. Заради вдалого перевтілення у свого персонажа не достатньо просто мати талант. Інколи потрібно бути готовим до справжніх жертв. Комусь довелося страшенно схуднути, іншим — набрати зайві кілограми, а третім позбутися розкішної шевелюри. На що були готові ці зірки заради омріяних ролей — дізнавайтеся далі.

Демі Мур у «Солдан Джейн»

Щоб зіграти лейтенанта О’Ніла, акторка позбулася чорного волосся і підстриглася наголо. До того ж вона наполегливо працювала у залі і відвідувала курси військової підготовки.

Едріан Броуді у «Піаніст»

Готуючись до ролі піаніста-єврея, який голодував під час війни, актор пройшов довгий шлях. Він продав авто, з’їхав із квартири, вимкнув телефон і поїхав до Європи. Там він мало їв, не виходив на зв’язок і постійно репетирував.

Шарліз Терон у «Монстр»

Знаній красуні Шарліз Терон потрібно було перевтілитися у серійну вбивцю Ейлін Ворнос, яка вбила сімох чоловіків у Флориді наприкінці 1980-х. Для цього акторка поголила брови, надягнула зубні протези і неодноразово проріджувала волосся. У фільмі Терон справді змінилася до невпізнання!

Марго Роббі у «Я — Тоня»

Заради перевтілення у фігуристку Тоню Гардінг — першу американку, яка зуміла виконати потрійний аксель і ввійти в історію, Марго Роббі довелося навчитися добре кататися на ковзанах. Звісно, для виконання легендарного трюку їй знадобився дублер, та все ж на льоду Марго тепер почувається як риба у воді. А ще зірка страждала на грижу міжхребцевого диска на шиї під час зйомок, тож зазнала чимало болю.

Ніколас Кейдж у «Птах»

Хоча Кейджу дістала роль друга головного героя, він готувався до неї відповідально. Перед зйомками актор вимагав, щоб йому, як і його герою, вирвали два зуби без наркозу. Але ще важче Ніколасу було зрозуміти емоційний стан героя, який намагається врятувати найкращого друга від дивакуватих ідей.

«Я був нажаханий цією роллю. Вона не була схожа на те, що я робив раніше», — поділився актор.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 причин использовать аргановое масло для лица

4 психологических приема, которые помогут похудеть

Топ-6 очищающих масок для лица, которые мы обожаем