15 надихаючих цитат Джулії Робертс про кохання, кіно та красу

Влучні вислови зірки кінематографа

Сьогодні, 28 жовтня, всесвітньо відома акторка, володарка премії «Оскар» Джулія Робертс, відома за кінофільмами «Красуня», «Їсти, молитися, кохати» та «Ноттінг Гілл», відзначає своє 56-річчя. З цієї нагоди ми згадуємо її найкращі вислови про кохання, кіно та красу. 

Джулія Робертс

«Якщо кожна людина зупиниться на хвилину і згадає все хороше, що має в житті, то всі люди стануть щасливими».

«Вважається, що популярність це щось на кшталт прокази. Ти раптом розумієш, що тобі не можна показуватись на людях, ходити у звичайні місця і взагалі робити те, до чого ти звик. Але якщо ти плюнеш на це, і продовжуватимеш робити те, до чого звик, то поступово ти зрозумієш, що зовсім не обов`язково приносити в жертву свою свободу».

«Актор може чудово зіграти свою роль, але додому він повинен повернутися самим собою». 

«Не думаю, що слава змінює людей. Люди змінюються в міру накопичення досвіду та знань про життя». 

Джулія Робертс

«Мені здається, що дуже часто тобі допомагають сформуватися не великі вчителі, а, навпаки, їхня відсутність.  Так само як ті моменти, коли тебе ігнорують, набагато важливіші за ті, коли тебе прославляють».

«Справжнє кохання не приходить нізвідки. Воно має бути всередині тебе».

«Життя така цінна річ. Будь ласка, прошу, нумо любити одне одного, жити сьогоднішнім днем, спілкуватися одне з одним, бути добрими один до одного».

«Насправді секрет краси простий: щастя та внутрішній спокій підтримують красу жінки. Кохання чоловіка, якого ти обрала для себе. Це все так просто, що ми забуваємо. Закохана і кохана жінка завжди красива, тут не треба ніяких хитрощів».

«Що старше ти стаєш, то виразніше відчуваєш, наскільки тендітне життя. Це чудовий стимул щоранку радіти новому дню».

«Я вважаю, що старшою стає жінка, то більше відображається на обличчі її внутрішній світ, і все це відбувається дуже індивідуально».

Джулія Робертс

«Я ніколи не зніматимуся оголеною. З’явитися перед глядачами в одязі — це художня вистава, з’явитися голою — це документальне кіно. До того ж я не хочу, щоб мій вчитель з алгебри знав, як виглядає моя попа». 

«Я обожнюю романтичні комедії, мені подобається дивитися і грати в них, у таких фільмах тонко підмічено те, що зазвичай не так важливо».

«Для мене магія кіно полягає в тому, що коли знімаєш цікавий фільм, наприкінці дня відчуваєш, що одержав неоціненний досвід, що ти чогось навчився».

«Я й сама не можу повірити, що маю трьох дітей. Але я щаслива, що перед тим, як я народила їх, мала двадцять років кінокар`єри. Проте хто каже, що вона закінчилася з народженням дітей?». 

«На жаль, дітям властиво звинувачувати себе через помилки батьків».


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали