12 рідкісних фото Мадонни

Такою співачку ви ще не бачили

«Сказати "королева попмузики" недостатньо, щоб описати її, вона і є попмузика», — казала Б’янка Грейс про Мадонну.

16 серпня 1958 року в штаті Мічиган народилася Мадонна — без перебільшень, одна з найвидатніших співачок сучасності. Вона змінила образ виконавця на сцені, розсунула сталі межі та проклала шлях, який дозволив піднятися на вершину не лише їй, а й іншим жінкам-співачкам. Вплив творчості Мадонни на свою кар’єру визнають Брітні Спірс, Бейонсе, Ріанна, Кеті Перрі та Леді Гага. Про її діяльність пишуть наукові рецензії, літературні праці, проводять соціологічні дослідження, її історію вивчають на музичних факультетах.

Мадонна сміливо підіймає теми соціуму, релігії, політики та сексуальності, чим часто викликає обговорення та суперечки. Співачка не боїться епатувати й постійно вражає прихильників своїми знімками. Сама ж зірка розповідає, що з таким ім’ям вона могла стати або монахинею, або тією, ким є сьогодні.

Недарма Мадонну називають однією з «найкраще задокументованих постатей сучасності», адже збереглося дуже багато фотографій з різних періодів її життя. Чимало з цих кадрів зробив усесвітньо відомий fashion-фотограф Стівен Кляйн, який описує співачку як найбільш фотографовану жінку у світі.

Сьогодні, з нагоди дня народження королеви попмузики, ми підготували для вас добірку з 12 рідкісних фото Мадонни, які ви навряд чи бачили.

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна

Мадонна


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали