10 цитат Анджеліни Джолі про кохання, успіх і життя

Саме час згадати найкращі висловлювання неперевершеної Анджеліни

Сьогодні американська акторка кіно, телебачення та дубляжу, кінорежисерка, сценаристка, продюсерка, фотомодель, пані посол доброї волі ООН, володарка премії «Оскар», трьох премій «Золотий глобус» та двох «Премій Гільдії кіноакторів США» та обличчя Guerlain Анджеліна Джолі святкує день народження. З цієї нагоди редакція ELLE.UA згадує її найкращі цитати.

Анджеліна Джолі

«Коли хтось любить тебе, і коли ти робиш когось щасливим, раптом починаєш відчувати себе найкрасивішою людиною у світі».

«Я не вважаю себе красивою, бо бачу усі свої недоліки. Часом у людей дуже дивна думка. Вони кажуть мені, що я струнка так, ніби це має зробити мене щасливою».

«Якщо ви запитаєте людей, чим вони завжди хотіли займатися, то з`ясується, що більшість із них так і не зробили того, що хотіли. Це просто розбиває мені серце.

Анджеліна Джолі

«Люди кажуть, що ти йдеш неправильною стежкою тоді, коли це твій власний шлях».

«Можливо, я думаю про смерть більше, ніж інші люди, мабуть, тому що я люблю життя більше за інших».

«У мене репутація дивна, дика, погана — всі ці татуювання, кров в амулетах. Якби ви мене знали ближче, ви б переконалися, що я ще божевільніша. Але я ще й м`яка, вразлива. Більш вразлива, ніж думають люди».

«У мене таке насичене існування, що іноді мені здається, ніби я прожила не одне життя, а як мінімум три».

Анджеліна Джолі

«Мені не вистачає часу на те, щоб зрозуміти сенс життя».

«Ми з Бредом навчаємо наших дітей повагу до всіх. У нас удома на книжковій полиці стоять Біблія, Тора, Коран — усе, що завгодно. Ми поведемо дітей у церкву, буддистський храм, мечеть, синагогу і розповімо про різні віри. Яку б вони не обрали релігію, це буде їхній вибір».

«Будь сміливим, будь хоробрим, будь зухвалим, будь вільним».


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали