Щільні, глянсові, мов скляні, нігті: навіщо вам японський манікюр

Nail-тренд 2022 року

Сьогодні багато б’ютіголіків усе частіше віддають перевагу японському манікюру, який робить руки випещеними і просто розкішними на вигляд. Про те, у чому його фішка та як правильно його зробити, розповіла ELLE.UA засновник та креативний директор мережі MVK, експерт індустрії з досвідом понад 15 років Вікторія Колодій:

Що таке японський манікюр?

Японський манікюр — це ефективна азіатська техніка догляду за нігтями, аналогів якої немає у світі. Суть японського манікюру полягає в інтенсивному догляді. Це щадна процедура, під час якої використовуються суто натуральні продукти (паста та пудра на основі бджолиного воску), а також інструменти, що не травмують нігтьову пластину: палички з апельсинового дерева для корекції кутикули, бафи із замші, пилки з ніжної телячої шкіри.

Алгоритм японського манікюру

Спочатку майстер розм’якшує задній валик нігтя (невеликий простір за кутикулою). Якщо є ороговілості, шліфує їх пилками.

Після цього надає форму нігтям за допомогою пилочки, прибирає все зайве кератолітичними засобами/ремуверами.

Потім на кожен ніготь наносять пасту. За допомогою спеціального бафа пасту втирають у нігті.

Завершальний етап японського манікюру — полірування, коли майстер втирає в нігтьову пластину пудру на основі бджолиного воску. У результаті складається враження, що нігті — щільні, глянсові, наче скляні.

Результат

Паста є свого роду натуральним будівельним матеріалом: насичує нігтьову пластину біоактивними мікроелементами, що стимулюють ріст здорових та міцних нігтів, заповнює мікротріщини, зміцнює пластину та надає нігтям натурального блиску. Пудра посилює природне сяйво та «запечатує» всі корисні речовини.

Додаткові рекомендації

Японський манікюр рекомендується для відновлення. Цей вид манікюру — догляд, що підходить для тривалих подорожей, бо глянець після процедури тримається досить довго. До того ж не потрібно переживати про різного роду пошкодження покриття, тому що естетичний вигляд нігтів зберігається тривалий час.

Японський манікюр — агендерний догляд. Техніка підходить також для чоловіків, якщо не бентежить ефект глянцю.

Однак зловживати регулярним доглядом за допомогою японського манікюру не варто, щоб не витончити нігтьову пластину внаслідок постійного шліфування.

Одразу після зняття гель-лаку не рекомендується записуватися на японський манікюр. Необхідно зробити перерву в маніпуляціях, щоб не нашкодити нігтьовій пластині.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали