Наймодніші тренди фарбування волосся сезону осінь-зима — 2022-2023

А також секрети догляду за фарбованими локонами від 5 топових hair-стилістів

Як доглядати за фарбованим волоссям, щоб воно мало бездоганний вигляд? Це питання, а також сумніви щодо нового актуального кольору локонів турбують багатьох дівчат. П’ять топових артстилістів та бренд-майстрів мережі салонів краси Backstage Beauty&Refresh ексклюзивно для ELLE.UA поділилися своїм досвідом роботи в колористиці, а також особистими секретами та рекомендаціями щодо догляду за фарбованим волоссям.

Микола Бойко вже 11 років працює майстром-стилістом і обрав колористику одним з напрямків своєї роботи:

«Колористика як інструмент майстра дає можливість змінити людину до невпізнання або підкреслити природні особливості зовнішності — по суті, це повноцінна робота з новим образом».

Рекомендації щодо догляду за фарбованим волоссям від Миколи Бойка: 

«Дотримання системності у фарбуванні, регулярне тонування, а також салонний догляд у міру потреби. Обов’язковим є незмивний догляд у домашньому використанні та мінімізація використання гарячих інструментів для укладання».

Ольга Кукенберг уже 13 років працює майстринею-стилісткою й обрала колористику, тому що цей напрямок надає простір для творчості — кожне фарбування завжди індивідуальне і неповторне: 

«У колористиці має значення все: структура волосся, щільність, кількість (при створенні малюнка), якість, хімія (розуміти процес і склад, з яким варто працювати у тому чи іншому випадку), математика (при створенні формули), геометрія (як буде лягати малюнок), а також анатомія (під час створення складних фарбувань враховується період оновлення та фаза росту волосся). У колористиці неможливо знати все, можливо тільки пізнавати постійно і розвиватися далі».

Рекомендації щодо догляду за фарбованим волоссям від Ольги:

«Будь-яке фарбоване волосся — уже пошкоджене. Річ у тому, що для проникнення барвника у медулу (внутрішню структуру волосся) або кортекс (зовнішню структуру волосся) необхідне лужне середовище, а воно висушує ліпідний шар локонів. Для домашнього догляду я порекомендую маски і бальзами, у складі яких мають бути легкі компоненти, такі як олія авокадо та виноградних кісточок, а також гіалуронова кислота. Ці інгредієнти допоможуть швидко заповнити ліпідний шар кутикули. Також необхідно використовувати термозахист, який покриває плівкою наше волосся і захищає його від високих температур».

Нонна Мшецян вже 12 років працює майстринею-стилісткою і ділиться своїми думками про напрям колористики:

«У якийсь момент я помітила, що засиджуюся на сторінках відомих колористів: мені подобалися їхні роботи, поєднання кольорів та малюнка на волоссі, гарна подача, фото, повноцінні образи. Усе це заворожувало мене. І при кожній нагоді, коли до нашої країни прилітали майстри-колористи, я не втрачала можливості пройти у них підвищення кваліфікації та майстер-класи. Сама по собі атмосфера навчання дорого коштує, а ще було знайомство з майстрами з інших країн, спілкування та обмін досвідом. Так я вчилася спочатку бачити колір, потім форму, після того — як красиво вкласти волосся, щоб передати відтінок, а далі завданням було відтворити всю цю красу на фото та відео».

Рекомендації щодо догляду за фарбованим волоссям від Нонни:

«Догляд за фарбованим волоссям — це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Він залежить від структури та якості волосся, його густоти, а також від стану шкіри голови. Тому для кожного я підбираю персоналізований продукт і догляд. Проте до найбільш базових засобів належать: шампунь для фарбованого волосся, кондиціонер, маска, термозахист або незмивний догляд».

Ольга Семіда вже 18 років працює майстринею-стилісткою:

«Насправді я люблю створювати образ повністю. Тобто робити і стрижку, і колір — у такому разі вимальовується більш цілісний образ».

Рекомендації щодо догляду за фарбованим волоссям від Ольги:

«Ідеально, коли професійний домашній догляд підібраний експертом. Якщо клієнт бажає кардинально змінити колір волосся, швидше за все, знадобиться професійний догляд у салоні між фарбуваннями. Звісно, це все дуже індивідуально, загальної поради бути не може».

Микола Явдошенко вже 18 років працює майстром-стилістом, і ставлення до роботи у нього дуже творче, як у митця:

«Колористика — це полотно, на якому я малюю і проявляю свою творчість. Для мене спосіб — корекція зовнішності декількома мазками кисті, і волосся вже стає яскравішим, об’ємнішим і більш текстурним».

Рекомендації щодо догляду за фарбованим волоссям від Миколи:

«Найголовніший закон догляду за фарбованим волоссям — користуватися всіма продуктами, які радить стиліст для домашнього догляду, і не пропускати салонні процедури».



Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали