Тренд манікюру на літо-2023: mermaid nails

9 найкрасивіших ідей

Майже моментально після виходу нового фільму Disney «Русалонька» з`явився тренд mermaidcor, який відсилає нас до морського світу та його фантастичних істот. Щоб слідувати тренду, всю увагу варто приділити мерехтливим повікам, акварельним відтінкам і шкірі, що сяє. Також незайвим буде додати кілька каменів та перлин у макіяж або манікюр. Якщо ви виглядаєте так, ніби щойно виринули з океану, ви все робите правильно.

Про те, що тренд mermaidcore став вірусним, найкраще говорять цифри. Тільки в TikTok з цього хештегу понад 14 мільярдів переглядів. Згідно з даними модного сайту Nasty Gal, пошукові запити «стиль Русалоньки» у Google за рік зросли на 736% по всьому світу, тоді як користувачі Pinterest за цей період шукали mermaidcore на 614% частіше.

Не дивно, що топові манікюристи почали розробляти дизайни нігтів, які допоможуть відтворити образ морської діви. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала найкрасивіші манікюри на кшталт marmaid nails, які можна носити і з улюбленими джинсами, і з легкими романтичними сукнями.

Instagram: @betina_goldstein

Instagram: @sugamama_nailz

Instagram: @diananailedit

Instagram: @kitty_klawsss


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали