Клітинна терапія фібробластами — нова ера anti-age медицини

Еліксир молодості без хірургічного втручання

Люди тисячоліттями шукають еліксир молодості, але донедавна здавалося, що це нездійсненна мрія. Однак сьогодні вже існує «чарівна паличка», яка здатна зупинити старіння шкіри, впоратися з пігментацією, побороти навіть найглибші зморшки, відновити мікротекстуру шкіри та буквально «стерти» рубці та шрами.

Ви не повірите, але всі ці ефекти можна отримати без жодних операційних втручань. Інноваційна методика омолодження на клітинному рівні здатна загоювати навіть найглибші пошкодження шкіри, вже встигла завоювати прихильність багатьох пацієнтів найкращих клінік у США, Європі, а тепер і в Україні. Центр лазерної косметології «Лазерхауз» вже понад 14 років успішно допомагає своїм пацієнтам підтримувати здоров`я та красу. Відтепер процедуру, яка раніше була доступна тільки зіркам, може пройти кожен українець у Центрі «Лазерхауз».

Що таке фібробласти та у чому їхня магія?

Термін «фібробласти» походить від латинського слова fibra — «волокно» і грецького βλάστη — «паросток». Саме ці клітини відіграють важливу роль у загоєнні ран і відновленні тканин організму. Основна їхня функція полягає у виробництві колагену та еластину, які формують волокна у тканинах шкіри. З віком кількість фібробластів у нашій шкірі значно зменшується, а самі фібробласти стають менш активними. Вони починають виконувати свої основні функції менш ефективно, а їхня здатність до поділу і розмноження знижується.

На сьогодні однією з інноваційних методик у світовій Anti-Age медицині та клітинній терапії є метод внутрішньошкірного омолодження, заснований на використанні власних активних фібробластів пацієнта.

Які показання має SPRS-терапія?

Методика клітинного омолодження за допомогою фібробластів успішно використовується у найкращих клініках світу, а тепер і в Україні для лікування: 

 • гіперпігментації;
 • втрати тургору та еластичності шкіри;
 • атрофічних рубців, постакне;
 • гравітаційного птозу (опущення шкіри).

Також SPRS-терапія ефективна для реабілітації шкіри після лазерного шліфування, пілінгів, пластичних операцій та лікування шкіри після опіків.

SPRS-терапія також демонструє приголомшливі результати й у сфері косметології:

 • ущільнює шкіру;
 • відновлює її колаген-еластиновий каркас;
 • звужує пори;
 • сприяє розгладженню дрібних мімічних зморщок;
 • справляється з носогубними складками, носослізною борозною і кисетними зморшками;
 • прибирає в`ялість шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей;
 • лікує фотостаріння і вікову пігментацію;
 • вирівнює колір та рельєф шкіри.

Як проводиться процедура?

Щоб отримати фібробласти, спеціаліст Центру виконує панч-біопсію фрагментів вашої шкіри (діаметром 2,5 мм) із завушної ділянки. Сеанс проходить настільки оперативно, що його можна успішно пройти навіть під час обідньої перерви.

Отриманий зразок шкіри відразу відправляється до спеціалізованої біотехнологічної лабораторії, де проводиться виділення, культивування та збереження клітинної культури фібробластів протягом 30 днів. Все, що вам потрібно робити далі, — це дочекатись своєї дози готових фібробластів та прийти на сеанс для їх ін`єкційного введення.

Чи це безпечно?

На відміну від інших ін’єкційних та хірургічних методик омолодження SPRS-терапія визнана найбезпечнішою та найефективнішою. Адже в шкіру вводиться ваш власний біоматеріал, який повністю біосумісний з вашою шкірою. Саме тому ризики алергічних реакцій та побічних ефектів повністю виключені.

На який ефект очікувати?

Через 1-3 місяці після курсу лікування фібробластами пацієнти відзначають перші результати:

 1. Вирівнюється колір шкіри та рельєф;
 2. Поступово відновлюються еластичність та пружність;
 3. Сповільнюються процеси старіння шкіри;
 4. Відбувається потужний ліфтинг-ефект;
 5. Омолоджується шкіра в зоні обличчя, декольте, шиї та кистей;
 6. Вікові пігментні плями освітлюються;
 7. Зменшується кількість зморщок та їхня глибина;
 8. Рубці та шрами загоюються, а шкіра на їхньому місці повністю відновлюється.

Центр «Лазерхауз» також пропонує своїм пацієнтам опцію замороження фібробластів для проведення повторних процедур протягом одного року.

Вартість процедури

Компанія «Лазерхауз» налічує понад 70 центрів по всій Україні. Такий масштаб, велика кількість якісного обладнання та партнерство з кращими лабораторіями країни дають можливість проводити процедуру за дуже демократичною ціною.

Отримайте знижку -20% на омолодження фібробластами у Центрі «Лазерхауз» з промокодом «ELLE» тільки до 31.10.2023. Запис за телефоном +38 093 177 16 11. 


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали