Fake nails: тренд манікюру у 2022 році

Майстер-клас від селебріті та топових nail-майстрів

Fake nails — це тренд, який набув особливої ​​популярності, завдяки селебріті нейл артистам з Кореї, Японії, США. Саме вони започаткували популяризацію тренду, який позначають як maximalist manis. Юністелла, Мей та Том Барчик створюють експресивні нейл образи для Джіджі Хадід, Таяни Тейлор, Селени Гомес, Дженніфер Лопес та Розалії. Серед селебріті, які епатують своїм суперефектним манікюром на червоних доріжках — Ріанна, Біллі Айліш та Кара Делевінь.

Instagram: @dazedbeauty

Черговий спалах актуальності даного тренду відбувся на початку 2021 року, після виходу спільної відеороботи Billie Eilish та Rosalia. Нейл артист Суджин Про розробляла ідею для нейл образів Розалії та Біллі: «Я скульптурувала типси, керуючись асоціаціями, які у мене виникли в голові: містичні метелики, квіти та інші творіння. Зрезонувало також у реалізації задуму лісові мотиви звуків, що простежуються у пісні, і медитуючий, вітряний та природний візуальний аспект відеороботи».

У показах Schiaparelli також використовують почерк експресивний в акцентах на нігтях.

Instagram: @schiaparelli

Українські нейл артисти роблять свій внесок у популяризацію тренду на фейк нейлс. «Акценти на нігтях — це невід`ємна частина образу. Розставляти їх можна по-різному: віддаючи перевагу натуральним нігтям, та практичному нейлу образу в повсякденному житті або, вибираючи щось яскравіше, вразливіше, ефектніше. Екстра нігті—це одяг для нігтів, який створюється найчастіше для особливих приводів. Цей тренд не про практичність зовсім. Деколи ключовим пріоритетом є самовираження. Фейк нейлс не кожен може/готовий приміряти на себе», — коментує засновник і креативний директор мережі MVK, селебріті нейл артист Вікторія Колодій.

Instagram: @mvk.ua

 

 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали