Є тренд: корейський манікюр

Екстравагантний nail art для найсміливіших дівчат

Багато років поспіль дівчата замовляли в улюбленого nail-майстра лаконічний, стриманий манікюр або взагалі носили незаймано чисті нігті. Сьогодні ми, мабуть, переситилися мінімалізмом, бо в усьому світі з’явився тренд на екстравагантний корейський манікюр.

Instagram: @nail_unistella

Instagram: @gnal_nail

Милий, дуже дівочий або ж такий, що привертає всю увагу, він — повна протилежність простому, акуратному nail art, тому відмінно вписується в яскраві образи кореянок.

Instagram: @love_xxsummer

Instagram: @gnal_hyemin

За межі Південної Кореї цей тренд поширився завдяки Юністеллі. Зіркова майстриня манікюру, яка працює зі світовими K-pop-групами, однією з перших у світі почала використовувати в роботі «бите скло», найтонший дріт, мініатюрні татуювання та металеві кільця. Також корейський манікюр передбачає створення нігтів, які більше схожі на глянсові кольорові карамельки.

Instagram: @melodday

Селебриті нерідко вибирають для червоних доріжок, особливо якщо йдеться про Met Gala, ексцентричні дизайни, що привертають увагу, небанальні форми з гелю і десятки кристалів різних форм і розмірів на нігтях. Таким чином, тренд став актуальним і для світських виходів, а після цього перейшов у маси завдяки TikTok та Instagram.

Instagram: @nail_unistella

Корейський манікюр передбачає нетривіальний дизайн якщо не на всіх, то на більшості пальців. В Азії неймовірно популярні інкрустація камінням та стразами, 3D-фігурки або комбінація техніки «втирання» зі складними малюнками від руки.

Instagram: @nakama_nailroom

Instagram: @nail_unistella


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали